Yeni Müdür Göreve Başladı

Çalışma ve İş Kur Malatya İl Müdürlüğü’ne atanan Vahap Toman göreve başladı.

Yeni Müdür Göreve Başladı Malatya Haber

1963 yılında doğan Toman, 1969’dan beri Malatya’da yaşıyor. Aslen Elazığ'ın Baskil ilçesinden olan Toman, 2005 yılında Şanlıurfa İş Kur Müdür Yardımcısı, 2007’de Şanlıurfa İş Kur İl Müdürü oldu. 2009 yılında Şanlıurfa Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sekreterliği görevinde bulunan Toman, burada görev yaparken Çalışma ve İş Kur Malatya İl Müdürlüğü’ne atandı.

Çalışma ve İş Kur Malatya İl Müdürü Vahap Toman, “Kurum kültürünü biliyorum. Malatya esnafını ve organize sanayisini biliyorum. İnsanların memnuniyeti bizim için önemlidir” ifadelerini kullandı.
İş ve meslek danışmanı uzmanı olarak Malatya’da 20 kişinin göreve başladığını da belirten Toman, “İşsiz insanlarımızın bilgi ve becerilerini tespit etmek. Tabiri caizse bir futbolcu transferi gibi işverenlere kalifiye eleman temin edecek olan iş ve meslek danışmanı uzmanı arkadaşlar eğitime tabi tutulduktan sonra, kurumumuza başvuran işsizlerle ilgilenecekler” dedi.

Diğer yandan yaklaşık bir yıl Çalışma ve İş Kur Malatya İl Müdürlüğü görevi yapan Durmuş Doğan’ın ise aynı kurumda araştırmacı olarak görevlendirildiği ifade edilirken, Doğan’ın şu anda geçici görevle Valilik’te çalıştığı öğrenildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 618
Bu Ay : 1136
Toplam : 1136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom