Can Bonomo Malatya'da

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında Malatya'ya gelen şarkıcı Can Bonomo, “Malatya’ya ilk defa geliyorum. Çok güzel bir havası var” dedi.

Can Bonomo Malatya'da Malatya Haber

Türk Polis Teşkilatı'nın 167. kuruluş yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Malatya Emniyet Müdürlüğü’nün daveti üzerine Malatya’ya gelen sanatçı Can Bonomo, konser öncesi Emniyet Müdürü Mustafa Aygün’ü ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Emniyet Müdürü Aygün, “Medarı iftarımız Sayın Can Bonomo’yu Malatya’da görmekten son derece mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Kendilerini teşekkür ediyorum. Malatya halkı böyle bir organizasyondan mutlu. Özellikle üniversite camiası ve öğrencilerimiz topyekun Malatya dört gözle Can Bonomo’yu bekledi. Malatya’yı tercih ettiklerinden dolayı kendilerine tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Can Bonomo ise, “Malatya’ya ilk defa geliyorum. Çok güzel bir havası var. Sizler de bizleri davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Can Bonomo, 26 Mayıs 2012 tarihinde Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de yapılacak olan 57’nci Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 138
Bu Ay : 138
Toplam : 138

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom