Mezarlık Personeline Eğitim Verildi

Malatya'da Mezarlıklar Müdürlüğü çalışanlarına, "Cenaze Tekfin ve Defin İşlemleri ile İlgili Seminer" yönelik hizmetiçi eğitim verildi.

Mezarlık Personeline Eğitim Verildi Malatya Eğitim

Vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmetler sunmak amacıyla hizmetiçi eğitim seminerlerine büyük önem veren Malatya Belediyesi tarafından, 2012 yılı Eğitim Seminerleri Programı kapsamında, Mezarlıklar Müdürlüğü çalışanlarına yönelik hizmetiçi eğitim verildi.

Düzenlenen eğitim programı ile Malatya Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü personeline, İl Müftülüğü elemanları tarafından “Cenaze Tekfin ve Defin İşlemleri ile İlgili Seminer” verildi.

Mezarlıklar Müdürlüğü personeline yönelik beş gün süren eğitim semineri boyunca; İl Müftü Yardımcıları Cengiz Yağcı ve Ünal Tan ile İl Vaizesi Feyza Uçan, Şube Müdürü İsmail Karaman ve Murakıp İbrahim Gökkaya tarafından; Cenaze İşlemleri Yapılmasının Dindeki Yeri ve Hükmü, Cenaze Yıkama İşlemi Öncesi Yapılacak İşlemler ve Uygulamalar, Cenazenin Kefenlenip Cenaze Sahiplerine Teslimi, Defin İşlemleri ve Defin Sonrası Uygulamalar, Cenaze Sahipleri ile İlgili İşlemler gibi konular hakkında eğitim verildi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 794
Bu Ay : 5988
Toplam : 5988

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom