Bisiklet İle Nemrut Dağına Gidecekler

Malatya Dağcılık ve Doğa Sporu Kulübü üyeleri Nemrut Dağı'na bisikletle gidecekler.

Bisiklet İle Nemrut Dağına Gidecekler Malatya Haber

İstanbul, Ankara, Mersin ve çevre illerden gelen bisikletçiler, Malatya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü koordinesinde Nemrut Dağı'na gittikten sonra Malatya İnönü Üniversitesi Arama Kurtarma Ekibi (İNOSAR) aracı ve 5 kişi ile sağlık, emniyet ve kazalara karşı eşlik edecek olup, üniversite bahçesinde kamp kuracaklar.

Malatya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Erhan Demirci, "Öncelikle Malatya'da şehir turu yapacağız. Malatya'nın tarihi ve doğal mekanlarını gezeceğiz. Akşam İnönü Üniversitesinde kamp kuracağız. Yarın sabah ise Nemrut'a hareket edeceğiz. Akşam Tepehan'da kamp kurup Çarşamba akşamı ise Nemrut Dağına bisikletlerimizle gideceğiz. 20 kişilik bir grubuz" dedi.

Malatya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü organizasyon sorumlusu Emre Köprülü ise, "Malatya'da Erhan hocam ve diğer arkadaşlarımızla derneğimizi kurup doğa sporları üzerine faaliyet içerisine girdik. İnternet üzerinden birkaç arkadaşımızın faaliyetlerini takip ettik. Türkiye genelinde yaptığı bu tür faaliyetler var. Bizde arkadaşlarımızı Malatya'ya davet ettik. Bugün şehir içerisinde bir turumuz olacak akabinde ise Nemruta gideceğiz" diye konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 683
Bu Ay : 866
Toplam : 866

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom