Esenlik Cirosu 193.5 Milyon TL Oldu

Hulusi Boyraz, Esenlik Malatya sınırlarını aşmış Anadolulun büyüyen gücü olmuşturdedi.

Esenlik Cirosu  193.5 Milyon TL Oldu Malatya Ekonomi

  Malatya Belediyesi Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdürü Hulusi Boyraz, 2011 yılı şirketimiz için verimli bir yıl olmuştur diyerek, "Esenlik Malatya sınırlarını aşmış Anadolulun büyüyen gücü olmuştur" dedi.

Malatya Belediyesi Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdürü Hulusi Boyraz, "Şirketimiz Süpermarketler, İnşaat Emlak, Temizlik Hizmetleri, Beton Elemanları, Maşti, Et Entegre Tesisleri ve Soğuk Hava Deposu, Sosyal Tesisler, Yemek Fabrikası, Canlı Hayvan Pazarı, Anadepo /Lojistik olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir" ifadelerini kullandı.

Hulusi Boyraz, "2011 yılı şirketimiz için verimli bir yıl olmuştur diyerek, daha sonra şunları söyledi: "Esenlik Malatya sınırlarını aşmış Anadolulun büyüyen gücü olmuştur. Şehrimizin birçok sorun ve çözüm önerilerinde dinamik yapısı ve faaliyette olduğu alanlarıyla aktif rol almıştır. Önümüzdeki yıllarda yapacağı yatırımlarla bölgesinde daha aktif rol alacak ve denge unsuru olacaktır."

2011 yılında cirolarının 193 milyon 487 bin TL, 2010 yılı cirolarının 141 milyon 203 bin TL , şirketin ödenmiş sermayesinin 8 milyon TL , 2011 yılında vergi öncesi karın 1 milyon 726 bin TL, 2011 yılında SSK ve KDV gibi vergi ödemesinin 18 milyon TL, geçen yıl sosyal içerikli uygulama, yardım ve Yeni Malatya Spor'a reklam yardımı 4 milyon TL ve yatırımlara 7 milyon 210 bin TL ayırdıklarını bildiren Hulusi Boyraz, "2010 yılı çalışan sayımız bin 293 iken 2011 yılında çalışan sayısı bin 303 kişidir" şeklinde konuştu.

Malatya ekonomisine, sosyal, kültürel ve sportif hayatına katkıda bulunduklarını bildiren Boyraz, "İnsanlarımıza iş ve aş verdiğimiz gibi, Malatya dışında da marketler açıp açılımımızı sürdürüyoruz" dedi ve "Esenlik Malatya sınırlarını aşmış Anadolulun büyüyen gücü olmuştur" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 760
Bu Ay : 1278
Toplam : 1278

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom