Alparslan Türkeş'in 15. Yıl Dönümü

Yıldız'ın, Alparslan Türkeş'in 15. ölüm yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, "Her ölüm yıldönümünde eksikliğini daha derinden hissettiğimizi, özlediğimizi samimiyetle beyan etmek istiyorum" dedi.

Alparslan Türkeş'in 15. Yıl Dönümü Malatya Haber

Yıldız yaptığı basın açıklamasında, "Başbuğ Alparslan Türkeş; 'ülkücü olmak çileye talip olmak demektir' diyordu. Kendiside, aynen dediği gibi, hayatı boyunca Türk-İslam Ülküsü uğruna çileyi bir ömür boyu, bir an bile tereddüt etmeden, yakınmadan çekmiş ve çile çekmeyi şeref bilmiştir.

Onun başlattığı Türk-İslam davasını aynı kararlılık ve azimle biz ülkücüler devam ettirmekteyiz. Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve fazileti içerisinde, vatanın bölünmez bütünlüğü, Turan ve Allah'ın kelamını dünyaya hakim kılma yolundaki idealimizin hayata geçirilmesi için, elimizden gelen tüm gayreti sarfetme kararlığımızı tekrar ediyorum.

Rahmetli Başbuğum, bu yolda önemli bir adım olan Kuranı Kerim'in ve Peygamber Efendimizin hayatının seçmeli ders olarak okutulması yönünde kanun çıkartılması konusundaki gayretlerinden dolayı, senin öğrencilerin olan MHP Milletvekillerine ve saygıdeğer Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye teşekkür ediyorum. Milletimiz de bilsinki; ülkemizde bir tek ülkücü kalsa dahi, vatan bölünmeyecektir, bayrak inmeyecektir, ezan dinmeyecektir" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 715
Bu Ay : 8774
Toplam : 8774

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom