Belediyelerin Çalışmalarını Paylaştılar

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, bu kez de AK Partili Belediye Başkanları ile bir araya gelip, Belediye’nin yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Belediyelerin Çalışmalarını Paylaştılar Malatya Siyaset

Daha önce muhtarlar başta olmak üzere değişik sivil toplum kuruluş temsilcileriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Ahmet Çakır, bu kez de AK Partili Belediye Başkanları ile bir araya gelip, Belediye’nin yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

AK Partili ilçe ve belde belediye başkanlarının yanı sıra AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci, İl Genel Meclis Başkanı Naci Şavata, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Miraç Göçmez ile AK Parti teşkilat başkanlarının da katıldığı toplantıda, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, sunum eşliğinde belediye çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Sorunların çözümü noktasında Belediyelerin birbirlerine yardımcı olmaları gerektiğini belirten AK Parti İl Başkanı Tüfenkci, “İlçe ve belde Belediyelerimiz de yapmış oldukları çalışmaları Malatya Belediyemizin yapmış olduğu gibi sinevizyon hazırlayarak, halka ulaştırma noktasında gayret göstermeleri gerektiğine inanıyorum.” dedi.

Belediye Başkanları ile zaman zaman istişare toplantıları yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Bu sene kışı yoğun geçirdik ve dört ay sahada çalışma yapamadık. Belediyeler açısından bu büyük bir kayıp.

Biz Belediyeler için yaz ayının çok verimli geçmesi gerekiyor. Ekim ve Kasım ayına kadar çok yoğun bir çalışma temposu içerisine giriyoruz. Sorunları öncelik sırasına göre belirleyip sağlıklı bir şekilde bütçemize uygun projeler hazırlayarak halkın hizmetine sunmalıyız” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, daha sonra sinevizyon eşliğinde Malatya Belediyesi’nin yaptığı ve yapacağı çalışmaların yanısıra bazı projeler ile ilgili bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, göreve geldiklerinden buyana önemli çalışmalar yaptıklarını ifade ederek,”Alt yapı kadar üst yapıya da çok önem veriyoruz.3 bölge parkının yanı sıra 18 mahalleye çocuk ve dinlenme parkları yaptık. Ayrıca sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlere çok önem veriyoruz.Semt Konakları,Çok amaçlı Sosyal Tesisler,Aile Danışma ve Destek Merkezi, Kadın Kültür ve Spor Merkezi,Sanat Merkezi, yeni kurulan şehir tiyatrosu ve Türkiye’ye örnek Gasilhane gibi çalışmalarımız nedeniyle hemşerilerimizden çok olumlu tepkiler alıyoruz” dedi.

Başkan Çakır, daha sonra başta Nikah Sarayı, Yaşam ve Spor Merkezi ile Kültür Park olmak üzere bazı projeler hakkında bilgiler verdi.

Toplantıya katılan belediye başkanları da Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a düzenledikleri toplantı ve yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 430
Bu Ay : 2914
Toplam : 2914

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom