Kardeş Okullar Tiyatro Etkinliği

Malatya'da, Kardeş Okullar Tiyatro Etkinliği'nin gerçekleştirileceği bildirildi.

Kardeş Okullar Tiyatro Etkinliği Malatya Haber

Emniyet Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, " Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından, 28 Mart'ta saat 10.00' da Kongre Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu'nda, Malatya Emniyet Müdürlüğünün Kardeş Okulları Yaygın İlköğretim Okulu ve Kanuni İlköğretim Okulu öğrencilerine hazırlanan Kardeş Okullar Tiyatro Etkinliği gerçekleştirilecektir.

Yaygın İlköğretim Okulu'ndan 213 öğrencinin ve Kanuni İlköğretim Okulu'ndan 250 öğrencinin katılımı ile gerçekleşecek bu etkinliğe toplamda 463 öğrenci katılacaktır. Program çocukların okullarından alınarak Kongre Kültür Merkezine getirilmesiyle birlikte Kemal Sunal Salonunda saat 10.00'da başlayacaktır.

Program etkinliğin tanıtımı, öğrenciler için hazırlanan tiyatro oyunun gösteriminden sonra oyuncular tarafından çocukların sahneye çıkarılarak farklı oyunlarda yarışmalar yapılması ve yarışmalara katılan çocuklara hediye dağıtımı ile sona erecektir. Öğrencilere lobide meyve suyu ve kek ikramı yapılacak ve daha sonra öğrenciler okullarına uğurlanacaklardır.

Emniyet Müdürlüğü olarak amacımız; Kardeş Okul Öğrencilerimizi devam etmekte olan eğitim-öğretim yılının yoğun temposu içerisinde bir nebzede olsa eğlendirmek, güldürmek, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmaktır" denildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 494
Bu Ay : 3138
Toplam : 3138

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom