Şahin'den Fikir Adamlarına Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM gurup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin partililerle birlikte Malatya Fikir Adamları derneğini ziyaret etti.

Şahin'den Fikir Adamlarına Ziyaret Malatya Siyaset

Burada konuşan Milletvekili Mustafa Şahin” kanaat önderlerimizin bu çatı altında hizmet vermeleri onur verici bir şey. Aranızda bulunmaktan onu duyuyorum. Fikir adamlarımızın bu gibi mekanları, çay ocakları Malatyamızın bugünkü tablosunu oluşturan mekanlar. Ziyaret etmekten büyük bir memnuniyet duymaktayım.

Bilgi ve birikimlerinizi aktararak karşılaşmış olduğunuz insanların yetişmesinde, birtakım eksikliklerinin giderilmesine ilimizin sosyal kültürel manada yapılanmasında ciddi katkılar sağlıyorsunuz. Bu anlamda sizin gibi değerli ağabeylerimizin bir araya gelerek bu gibi ortamlar oluşturması son derece sevindirici” dedi.

Milletvekili Şahin vatandaşların talepleri ne ise onu gerçekleştirmeye çalıştıklarını ifade ederek Halkın yerelde %70 genelde ise %50 oy desteğini verdiğini söyledi.
Şahin bu desteğinse halkla aynı paralelde düşünen bir siyasi parti oldukları ve halktan aldıkları yetkiyi halk için kullandıkları için verildiğini söyledi.

Milli eğitimde yapılması planlanan 4+4+4 eğitim sistemiyle ilgili bilgiler de veren Şahin şunları söyledi:

Muhalefet partileri şu ana kadar birleşmiş bir muhalefet oluşturdular.4+4+4 ün bu ülkede neye zararı var diye sorsanız tek kelime konuşamıyorlar. Milli eğitim komisyonunda 12 saat kesintisiz kitap okumak, eğitimle alakalı olmayan konulardan bahsetmek vatandaşın istediği değildir.

Kız çocuklarımızın okumasından yana tavır aldık. Herkesin mutlaka bu konuda belli bir düzeye gelmesi gerekiyor. Çocuklarımızın okuması için topyekun gayret gösteriyoruz.
Onların derdi ne. Siz bu eğitim sistemini getirirseniz İmam hatipler yine parlayacak diyorlar. Parlarsa kim zarar görür. Bu ülkedeki ateistler,marksistler.Din ve devlet düşmanları.Millet düşmanları zarar görecek.

Bir zamanlar PKK ya dahi destek verdiği söylenen sözde öğrencilere burs veren bir dernek vardı. Yaptıkları çalışmalarda imam hatip mezunlarındaki suç oranının çok düşük olduğunu görüyorlardı ama onlar istiyorlar ki bu insanlar geleceğimiz olan çocuklarımız ya ateist olsun, ya Marksist olsun, ya uyuşturucu müptelası olsun. Vatanına milletini yarar sağlayacak ne varsa bunlardan geri dursun.

Bizim amacımız ise dinine, devletine, milletine, vatanına bağlı nesiller yetiştirmek.

Malatya Aktif Fikir Adamları Derneği Başkanı Hacı Bayram Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek 4+4+4 eğitim sistemini desteklediklerini söyledi.

Yılmaz” Memleket kendi içerisinde yıkılıyormuş gibi, memlekete ayrı bir düzen geliyormuş gibi felaket tellallığı yapanları bu millet çok iyi biliyor. Onlar asla başarılı olamayacaklar “dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 529
Bu Ay : 6509
Toplam : 6509

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom