Şahin'den Tüketici Haklarına Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe komisyonu üyesi Mustafa Şahin, İl Başkanı Bülent Tüfenkci ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Tüketici Hakları Derneği Malatya Şubesini ziyaret etti.

Şahin'den Tüketici Haklarına Ziyaret Malatya Haber

Milletvekili Mustafa Şahin, "Doğan her bireyin yapmış olduğu bütün harcamalara, almış olduğu ürünlere baktığımızda herkesin Tüketiciler Derneği üyesi konumunda olduğunu görmekteyiz. Üretimle ilgili yıllar öncesinde birçok insanımızın serzenişte olduğuna şahit oluyorduk.

Tüketicilerin almış oldukları bir ürünle alakalı çok da bilinçli olmadıkları dönemleri geride bıraktık. Kullanmış olduğumuz her şeyin israf edilmemesi noktasında çocuklarımıza nasihatte bulunuyoruz. Evlatlarımıza bu bilinci mutlaka yerleştirmemiz gerekiyor.

Çocukluktan itibaren almış oldukları bilgi onların hayatları boyunca kendilerinin almış oldukları herhangi bir üründe sıkıntıyla karşılaştıklarında bunu hangi mercilere ileteceklerini iyi bir şekilde bilmeleri gerekiyor. Tüketici haklar deneği bütün bireylerin karşılaşmış oldukları sıkıntılar da ilk başvuracakları yerlerdir.

Tüketicilerin bilinçlenmesi karşılaşmış oldukları sıkıntılarda onları bilinçlendirerek onlara yol gösteriyor. Bu konuda önemli bir görevi ifa ediyorsunuz. Bu sebeple sizlere teşekkür ediyoruz" dedi.

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci ise AK Parti iktidarıyla beraber hem siyasette hem de diğer konularda artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını belirterek, AK Parti hükümetinin devlet için değil millet için olduğunu söyledi.

Tüketici Hakları Derneği Malatya Şube Başkanı Zuhal Dişer ise, "Haksız kazanç elde etme yollarının fazlalaştığı günümüzde devletin koyduğu kurallar neticesinde yetki alanımıza giren konularda vatandaşlarımızı bilgilendirme noktasında görevimizi yapmaya çalışıyoruz" dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 280
Bu Ay : 6364
Toplam : 6364

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom