Kadın Kolları Seçimi 18 Mart'ta

Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, " Darbelerin izlerinin silinmesi için çalışıyoruz" dedi.

Kadın Kolları Seçimi 18 Mart'ta Malatya Siyaset

Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, " Darbelerin izlerinin silinmesi için çalışıyoruz" dedi.

AK Parti Malatya teşkilatında haftanın nöbetçi vekili, Halk Günü programında vatandaşların sorunları dinlendi. AK Parti il binası salonunda gerçekleştirilen Halk Günü'nden önce basın açıklaması yapıldı. İlk olarak konuşan İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, AK Parti iktidarının başta terör olmak üzere birçok soruna gidermek için çanla başla çalıştığını söyledi. İl Kadın Kolları Kongresi'nin 18 Mart Pazar günü Belediye Konferans Salonu'nda saat 11.00'de yapılacağını söyleyen Tüfenkçi, mevcut Başkan Emine Akkurt'un tek aday olarak seçime gidileceğini aktardı.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise, 28 Şubat postmodern darbesinin meydana getirdiği sıkıntılardan söz etti. Eğitimdeki yeni sistemle ilgili açıklayıcı bilgi sunan Şahin, "Darbelerin izlerinin silinmesi için çalışıyoruz" dedi. Toplamda 12 yıl, ilk 4 yılı temel, ikincisi normal öğretim ve üçüncü 4 yıl ortaöğretim ve mesleki eğitim olacak yeni eğitim sistemi ile meslek liselerinin de önünün açıldığına dikkat çeken Mustafa Şahin, Sivas olayları ve yargıda zaman aşımı konusundaki bir soruya karşılık, "Yargının verdiği karar, hoşumuza gitmezse de kabul edeceğiz.

Olayı şiddetle lanetliyoruz. Ancak bu konuda eleştiri yapanlar, Erzincan Başbağlar'da 36 canımızı alanlar, öldürülen insanlarımız konusunda niye sesleri çıkarmıyor. O zaman adalet, içişleri bakanı ve başbakan kimdi? O gün arka plandakileri deşifre etmeyenler kınanmalı. Başbakınımızın da hayırlı olsun demekten başka bir diyeceği yok herhalde" diye konuştu. Şahin, bu yıl kış mevsimimim çetin
geçmesi nedeniyle İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'ne ek 1 milyon TL ödenek gönderildiğini de kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 748
Bu Ay : 4305
Toplam : 4305

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom