Dost Meclis Toplantısı Düzenlendi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi tarafından gerçekleştirilen Dost Meclisi toplantısının bu haftaki konuğu, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mustafa Yılmaz oldu.

Dost Meclis Toplantısı Düzenlendi Malatya Siyaset

MÜSİAD Şubesi Salonunda gerçekleştirilen toplantıda SGK ile ilgili güncel gelişmelerin ve bilgileri sunuldu. Programda konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, "İşadamları derneği olarak, işadamlarının dünya standartlarında, nasıl ki, inivasyon, arge çalışması yaparak ileri noktalara getirmeye çalışıyorsak, bu kurumların da kendilerini yenilemeleri gerektiği kanaatindeyiz. Geçmişte dağınık bir durum vardı. SSK ve Bağ-Kur olarak çalışılıyordu. Sonradan birleştirilip SGK oldu. Şimdi daha iyi hizmet verildiği kanaatindeyiz" dedi.

SGK İl Müdürü Mustafa Yılmaz ise, "SGK adı altında tek çatı altında birleşmesiyle, hem sağlık hem de sigorta ayağımız var. Çalıştığımız insanlardan biri de iş adamlarıdır. Kamu kurumları içinde teknolojiyi en iyi safhada kullanan kurumların başında SGK gelmektedir. Karşılıklı diyaloğ ve istişare çerçevesinde, kurumsal olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız" şeklinde konuştu. Yılmaz, SGK'nın çalışması hakkında bilgi vererek, sağlık ve sigorta hizmetleri konusunda izahatlarda bulundu. Program sonunda, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, günün anısına SGK İl Müdürü Mustafa Yılmaz'a plaket verdi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 167
Bu Ay : 8226
Toplam : 8226

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom