Öğrenciler Sağlık Taramasında Geçirildi

Malatya Yeşiltepe 13 Şubat İlköğretim Okulu'nda sağlık taraması yapıldı

Öğrenciler Sağlık Taramasında Geçirildi Malatya Yaşam-Sağlık

Yeşiltepe Eğitim Derneği'nin (YEŞİLDER) "Öğrencilerimizin sağlığını önemsiyoruz" projesi kapsamında Yeşiltepe 13 Şubat İlköğretim Okulu'nda, 7 ile 16 yaşları arasında değişen 250 öğrenciye genel sağlık taraması yapıldı.

YEŞİLDER Kadın Kolları Başkanı Aysel Alpaslan, "Yeşiltepe de bulunan okullarda genel sağlık taraması yaptırıyoruz. Amacımız Yeşiltepe'de öğrenim gören 5 bin'den fazla öğrencimizin sağlıklı nesiller olarak, eğitim ve öğretim hayatlarına devam etmelerine katkı sunmaktır. Öğrencilerimizin bilgi ve becerilerinin yanı sıra sağlıklarına da önem veriyoruz" dedi.

13 Şubat İlköğretim Okulu Müdürü Adem Kaplan ise "YEŞİLDER, Özel Malatya Park Hastanesi ve Mağaza Ofis tarafından okulumuzda yapılan genel sağlık taraması yapılmış, öğrencilerimize diş macunu ve diş fırçası dağıtılmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim " şeklinde açıklama yaptı. 

Genel Sağlık taramasından sonra YEŞİLDER tarafından, Okul Müdürü Adem Kaplan, Özel Malatya Park Hastanesi Çocuk Doktoru Bilgen Özgör ve Mağaza Ofis Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Behçet'e katkılarından dolayı plaket verildi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 469
Bu Ay : 4169
Toplam : 4169

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom