12 Mart 12.30'da Malatya Tek Yürek

Malatya Kent Konseyi tarafından düzenlenen bir organizasyonla 12 Mart Pazartesi günü saat 12.30 il genelinde İstiklal marşımız okunacak.

12 Mart 12.30'da Malatya Tek Yürek Malatya Haber

Tertip edilecek olan organizasyonla ilgili memnuniyetlerini dile getiren oda vakıf ve sendika başkanları, herkesin bulunduğu yerden İstiklal Marşımızı okumalarını istediler.

İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata Kent Konseyini bu hassas çalışmasından dolayı tebrik ederek, herkesin bulunduğu yerden İstiklal Marşımızı okuyarak katkı sağlamalarını istedi.

Memursen Başkanı ve Eğitim bir Sen Malatya Şubesi Başkanı Kerem Yıldırm ise yaptığı açıklamasında “Malatya Kent Konseyinin Malatya Genelinde başlattığı İstiklal Marşımız okuma programını duyunca çok memnun oldum, çünkü İstiklal Marşımız bizim ortak değerimizdir, toplumsal sözleşmemizdir, bundan dolayı on bin üyemizle bu çalışmaya destek veriyoruz, ortak değerlerimizi kaybettiğimizde bizleri bir araya getirecek bir şeyimiz olmayacaktır, bunu için herkesin bulunduğu yerden katkı sağlamasını istiyoruz” dedi.

Diş Hekimleri Odası Başkanı Gökmen Kenan Özdal, devletleri devlet yapan bir takım unsurların olduğunu milli marşımızın bu anlamda önemli bir değer olduğunu, Türkiye toplumunu bir arada tutması bakımından da büyük bir işlevi gördüğünü belirterek Malatya’da yaşayan herkesin katkı sağlamasını ve bu organizasyonu desteklediklerini söyledi.

Tabipler Odası Başkanı Mustafa Eroğlu bütün sağlık çalışanlarına seslenerek katkı sağlamalarını bu organizasyonu desteklediklerini belirtti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1003
Bu Ay : 16051
Toplam : 16051

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom