BAL Ligi

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 4. Grup ekiplerinden 44 Malatyaspor'da Antrenörlük görevine getirilen Feyzullah Küçük, düzenlenen törenle sözleşme imzaladı.

BAL Ligi Malatya Spor

Hükümet Meydanı önünde gerçekleştirilen imza törenine; İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, 44 Malatyaspor Kulüp Başkanı Barış Bingöl, 44 Malatyaspor As Başkanı Kemal Oğuz, 44 Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Uğur ve 44 Malatyaspor Antrenörü Feyzullah Küçük'ün yanı sıra futbolcular ve vatandaşlar katıldı. Büyük coşku altında gerçekleştirilen imza töreninde bir konuşma yapan Malatya İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, "Bedenler ölür, ruhlar ebediyen yaşar. İşte bugün burada yeni bir dirilişin ilk imzası atılıyor.

Yine Malatyaspor'da yıllarca emeğini vermiş Feyzullah Küçük kardeşim teknik heyete gelerek, 44 malatyaspor'u hak ettiği yerlere çıkaracaktır. Ve Malatyaspor ruhu tekrardan kendini Türkiye'ye taşıyacak" dedi. 44 Malatyaspor Kulüp Başkanı Barış Bingöl ise, Feyzullah Küçük'ün 44 Malatyaspor Antrenörlüğüne getirilmesinin Malatya'ya hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

44 Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Uğur ise, Malatya futbolunu eski güzel günlerine taşımak istediklerini belirterek, "Malatyaspor'u geçmişte hep üst çıtalarda gördük. Ama maalesef şuanda Malatyaspor hak edilen yerde değil. Birkaç tane takımımız var. Bütün takımlarımıza destek vererek, bir yerlere getirmek istiyoruz. Özellikle 44 Malatyaspor'a destek veriyoruz. Ve desteğimiz sonuna kadar sürecek" diye konuştu.

44 Malatyaspor Antrenörü Feyzullah Küçük ise, Malatyaspor'da forma giydiği dönemdeki heyecanı tekrar yaşadığını kaydederek, "Şuana kadar Malatyaspor'a hizmet vermiş başkanlarımız, yöneticilerimiz, teknik kadrodaki ağabeylerimiz, oyuncu ağabeylerimiz ve vefakar taraftarlar; şuanda da 44 Malatyaspor Kulüp Başkanımız Barış Bingöl, As Başkanımız Kemal Oğuz bir meşale yakmaya çalıştılar. Ben yüreğime imzayı attım" şeklinde konuştu.

44 Malatyaspor As Başkanı Kemal Oğuz ise, 44 Malatyaspor'u hak ettiği yere getirmek için çalışacaklarını söyleyerek, "İlk önce yapmamız gereken önemli şey, Malatyalılık ruhunu tekrar yakmak. Malatyalı olmak bir ayrıcalıktır. Rahmetli Turgut Özal döneminde yaşamış olduğumuz, Nurettin Soykan Ağabeyimizin bizlere yaşatmış olduğu gururu, bizlere yaşatmış olduğu mutluluğu tekrar yaşayacağız. Her şey Malatya için" ifadelerini kullandı. Yapılan konuşmaların ardından 44 Malatyaspor Antrenörü Feyzullah Küçük, vatandaşların büyük coşkusu altında sözleşme imzaladı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom