Fuar İçin Muhtarlarla İstişare Yapıldı

6. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı kapsamında gerçekleştirilen istişare toplantıları devam ediyor.

Fuar İçin  Muhtarlarla İstişare Yapıldı Malatya Ekonomi

 Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından 5-8 Nisan 2012 tarihleri arasında Mişmiş Park Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan 6. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı kapsamında gerçekleştirilen istişare toplantıları devam ediyor.

Medya ve katılımcı firma temsilcilerinden sonra 6 Mart 2012 Pazartesi günüde Öğretmenevi’nde merkeze bağlı mahalle muhtarları ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda konuşan Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren, Tarım Fuarı’nın Malatyalı ve bölge çiftçisi için çok önemli olduğunu ifade ederek, muhtarlar olarak her türlü katkıyı sunacaklarını belirtti.

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı ise, “Tarım Fuarı’nın asıl sahipleri sizlersiniz. Sizlere minnet borçluyuz” dedi. Tarım Fuarı öncesinde gerçekleştirilen istişare toplantılarının önemine değinen Nalçacı, “Fikir, düşünce ve önerilere çok önem veriyoruz. Ortak akılla yapılan işler daima başarıya ulaşır. Bu anlamda bizlerde her yaptığımız faaliyetimizi sizlerle paylaşıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 345
Bu Ay : 863
Toplam : 863

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom