Somun Ekmeğin Fiyatı 60 Kuruş Oldu

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), somun ekmeğin gramajını 250 yapıp, fiyatını 60 kuruşa yükseltti.

Somun Ekmeğin Fiyatı 60 Kuruş Oldu Malatya Haber

2. Organize Arıtma Tesisi'nin 5 Mart Pazartesi günü törenle hizmete açılacağı bildirildi.

MTSO Salonu'nda düzenlenen Şubat ayı meclis toplantısı Sami Payza başkanlığında gerçekleştirildi. Aynı programda vergi rekortmenlerine ödül töreni de düzenlenmesi nedeniyle, meclis toplantısına, Vali Ulvi Saran, AK Parti Malatya Milletvekilleri Ömer Faruk Öz ve Mustafa Şahin ile CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, belediye başkan vekili Ertan Mumcu, birçok müdür ve yetkili, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu ve mesleki teşekkül temsilcilerinin de katıldığı programda konuşan MTSO Meclis Başkanı Sami Payza, getirilen öneri gereği, 250 gram somun ekmeğinin fiyatının 60 kuruş olarak belirlendiğini söyledi.

MTSO meslek grubu adına Turan Kodal da konuşma yapıp, gramaj vee fiyat hakında bilgi verdi. MTO meclis üyesi ve Fırıncılar Odası üyesi Bilal Arı da, elinde somun ve pide ekmeği ile kürsüye çıkıp, pide ekmeğinin gramaj ve fiyatının da aynı olmasını istediklerini söyledi.

MTSO meclis toplantısında konuşan MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç de konuşmasında Çin gezisi hakkında bilgi aktardı. Vali, Belediye Başkanı ve Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri ile birlikte Çin'de, Vagon Fabrikası'nın kiralamak isteyen şirket yetkilileri ile görüştüklerini söyleyen MTSO Başkanı Erkoç, 2. organize arıtma tesisinin 5 Mart Pazartesi günü törenle hizmete açılacağı bildirdi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 622
Bu Ay : 4066
Toplam : 4066

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom