Malatya Tarım Fuar'ında İndirim

Malatya Tarım Fuarı'nda stant kiralayan firma temsilcileri, Malatya'da ve bölgede çiftçilik yapan vatandaşlara yüzde 10 ile 30 arasında indirim yapacaklarını bildirdi.

Malatya Tarım Fuar'ında İndirim Malatya Haber

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından 5-8 Nisan 2012 tarihleri arasında Mişmiş Park Fuar Alanı'nda düzenlenecek olan 6. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı kapsamında her yıl fuar öncesi gerçekleştirilen istişare toplantıları devam ediyor. Yerel gazete, televizyon, radyo ve ulusal temsilciler ile yapılan "Basın İstişare Toplantı"sının ardından tarım fuarında stant açacak olan firma temsilcileri ile toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Kültür A.Ş. İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Memet Pala ve firma temsilcileri katıldı. Toplantıda konuşan Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, 2012 Tarım Fuarı'nın daha güzel ve eksiksiz geçmesi için istişare toplantılarının önemine değinerek, "Sizlere şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Her zamanki gibi yine fuarımızı sahiplendiniz. Bu fuar, Malatya ve Malatyalılar adına yapılan bir organizasyondur. Dolayısıyla hepimizin sahiplenmesi gerekiyor. Esnaf, tüccar, çiftçi, üretici ve
tüketici el ele verip bu organizasyonumuza destek vermesi gerekir" dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 958
Bu Ay : 2526
Toplam : 2526

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom