Şahin Orduzu Beldesini Ziyaret Etti

Mustafa Şahin, Merkez ilçe başkanı Osman Güder, İl Başkan yardımcısı Eyüp Sağlam ve partililerle birlikte merkeze bağlı Orduzu beldesini ziyaret etti.

Şahin Orduzu Beldesini Ziyaret Etti Malatya İlçe

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM AK Parti Grup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin, Merkez ilçe başkanı Osman Güder, İl Başkan yardımcısı Eyüp Sağlam ve partililerle birlikte merkeze bağlı Orduzu beldesini ziyaret etti.

Orduzu Belediye Başkanı Cumali Ekin’i makamında ziyaret eden Milletvekili Mustafa Şahin burada yaptığı konuşmada 28 Şubat sürecinde Malatyada yaşanları anlatarak halk tarafından seçilen kişilerin demokrasi dışı güçler tarafından iktidardan uzaklaştırıldığını söyledi.

Şahin 28 Şubat sürecinde olduğu gibi bugüne kadar yapılan bütün darbelerinbu ülkenin sevdalısı olan yöneticilerine, seçilmişlerine, bu ülkeye karşılıksız hizmet etmek isteyenlere karşı gerçekleştirildiğini belirtti.

28 Şubat sürecinde yargı mensuplarının,rektörlerin,işadamlarının hizaya çektirilip darbecilere selam durduklarını anımsatan Şahin,o günkü ana muhalefet ve diğer muhalefet partilerinin de darbecilere destek verdiğini söyledi.

Şahin sözlerini şöyle sürdürdü:
Bugünlerde ana muhalefetin insan haklarından, demokrasiden dem vurduklarını görüyoruz. Yıllarca bu ülkede askeri darbe yapmaya çağıran muhalefet partileri kendi içlerinde bile demokrasiyi içselleştirmemiştir. Bu anlayışın halkın inançlarıyla savaşan anlayışın yanında yer aldıklarına şahit olduk.

Bizi eleştiren insanlara olan ihtiyacımız daha fazla. Kimsenin bizim sırtımızı sıvazlayıp da elinize sağlık demeleri bizim için yeterli değil. Yapmış olduğumuz çalışmalarda eksik kaldığımız yönlerimiz olursa bizim görmediklerimizi halkımızın arasına girerek halkımızın bize rehberlik etmelerini istiyoruz. Amacımız elimizden geldiğince gücümüz yettiğince şehrimize gerekli hassasiyeti göstererek katkı sağlamaktır. Yaklaşık 10 yıldır iktidardayız. Her alanda olduğu gibi yerel yönetimlerde de devrim niteliğinde çalışmalar yapılmakta. İnsanlarımızın hizmet standartlarının yükseltilmesi için gayret içerisindeyiz.

Merkez ilçe Başkanı Osman Güder de AK Parti iktidarıyla birlikte siyaseti halka indirgediklerini ve halka hizmet için çalıştıklarını, sorunları yerinde görmek çözüm için gayret sarf etmek amacıyla belde ve ilçe ziyaretlerini devam ettirdiklerini söyledi.

Orduzu Belediye Başkanı Cumali Ekin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Orduzu beldesine hizmet etmek için Milletvekillerinin desteğiyle çalışmaların sürdüğünü söyledi.
Milletvekili Mustafa Şahin son olarak Orduzu beldesi mahalle muhtarlarıyla toplantı düzenleyerek sorunlar hakkında bilgi aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 626
Bu Ay : 4070
Toplam : 4070

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom