Taştepe Caddesi Yenileniyor

Malatya Belediyesinin, havaların iyi olduğu zamanlarda yol ve kaldırım çalışmalarını sürdürdükleri, bazı yerlere ilk kez yağmur suyu drenaj hatları döşendiğini ifade ettiler.

Taştepe Caddesi Yenileniyor Malatya Yaşam-Sağlık

 Malatya Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, kış mevsiminde  havaların iyi olduğu zamanlarda yol ve kaldırım çalışmalarını sürdürdüklerini belirttiler.

Taştepe Caddesi’nde 10.100 m2 kaldırım düzenleme çalışması, Sarıcıoğlu Caddesi ve Sarıcıoğlu 2. Sokak’ta da toplam 5.100 m2 kaldırım düzenleme çalışması yapıldığını belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Taştepe ve Sarıcıoğlu’nda altyapı yenilendi. Abone bağlantıları tamamlandı. İlk kez yağmur suyu drenaj hatları döşendi” dedi.

Başkan Çakır, Turgut Temelli Caddesi’nin çevre yolu alt kısmından başlayıp Çarmuzu Mahallesine giden Çarmuzu yolunda da çalışmaların yapılacağını ifade ederek, “Arap Osman Kavşağından başlayıp, Kubilay Lisesi’nin önünden devam eden Çarmuzu yolunda kaldırım düzenleme çalışması gerçekleştirilecek. Burada abone bağlantıları çalışmasına başlandı. Aynı zamanda yağmur suyu drenaj hattı da yapılacak” dedi.

Malatya’ya bir bütün olarak hizmet götürdüklerini belirten Başkan Çakır, “Tüm bölgelere hizmetin en iyisini götürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Malatya Değişim ve Gelişim Projemiz çerçevesinde şehrin dört bir tarafında çalışlarımızı yoğunlaştırarak sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 519
Bu Ay : 7316
Toplam : 7316

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom