Arapgir Kültür Derneği, Toplantı Yaptı

Merkezi İstanbul' da bulunan Arapgir Kültür Derneği ile derneğin Arapgir Şubesi yöneticileri İstanbul'da bir araya geldi.

Arapgir Kültür Derneği, Toplantı Yaptı Malatya İlçe

1954 yılında kurulan Arapgir Kültür Derneği, 2012 yılı başında Arapgir Şubesini açmıştı. Mahir Çelik, Kamuran Sezer, Tuncay Çağdaş, Mehmet Karamağara ve Fatih Mehmet Fadıllıoğlu'ndan oluşan kurucu yönetim kurulu, şube açılması için gerekli olan resmi prosedürleri yerine getirdikten sonra derneğe üye kayıtlarına başlandı.

Nazar Oteli toplantı salonunda yapılan toplantıya İlçe Kaymakamı Ercan Turan, Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ve derneğe yeni kayıt yaptıran üyeler katıldı. Kurucu yönetim kurulu tarafından üyelere derneğin kuruluş süreci ve faaliyetleri hakkında bilgi verildikten sonra, tüm üyeler kendilerini tek tek tanıttılar ve kurulan dernek ile ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler.

Tanışma toplantısında İlçe Kaymakamı Ercan Turan ve Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu da birer konuşma yaptılar. Üyelerle birlikte her ay belirlenecek bir tarihte mutat toplantı yapılması kararlaştırılan derneğe üye kayıt işlemleri ise devam ettiği kaydedildi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 633
Bu Ay : 5827
Toplam : 5827

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom