10 Şubat Türkiye Gündemi

10 Şubat 2012 Türkiye Gündemi

10 Şubat Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü'nde saat 14.30'da güven mektubu sunacak Kanada Büyükelçisi John Holmes'i ve saat 15.15'de Kosta Rika Büyükelçisi Akhart Peters Sever'i, saat 16.15'de ise Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i kabul edecek.

Başbakan Yardımcıları, Bakan ve Bakan Yardımcılarının programları
- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, ABD'de çeşitli temaslarda bulunarak, bir dizi görüşme gerçekleştirecek.

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, saat 10.30'da kadınlar, engelliler, gazi ve şehit yakınlarına yönelik girişimcilik faaliyetlerinin geliştirilmesi ve kadın istihdamının artırılmasını öngören işbirliği protokolü imzalayacak.

- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, saat 14.00'de KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner'i makamında kabul edecek.

- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, saat 10.00'da Divan Kuruçeşme'de İstanbul'daki üniversitelerin çevre, mimarlık, inşaat mühendislikleri bölüm başkanları ve STK temsilcileriyle toplantı yapacak, saat 14.00'de Ümraniye Tapu Müdürlüğü'nde Ümraniye ve Kadıköy Tapu Müdürlüklerinin açılış törenine katılacak.

- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çanakkale'de saat 10.00'da Kolin Hotel'de basın toplantısı düzenleyecek. Toplantının ardından AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret edecek olan Bakan Eroğlu, saat 14.00'de Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'nda incelemelerde bulunacak. İncelemeler basına kapalı yapılacak.

Siyasi partilerin programları
- CHP 16. Olağanüstü Kurultayı Hazırlık Komisyonu, saat 10.00'da toplanacak.

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde saat 10.00'da, DİSK'in 14. Genel Kurul Toplantısı'na katılacak.

- DSP Genel Başkanı Masum Türker, İstanbul İl Özel İdaresi Genel Kurul Salonu'nda saat 14.00'da Meclis üyelerine hitap edecek.

- Saadet Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Zeynep Erbakan, saat 14.00'da partisinin Antalya İl Başkanlığı'nda yapılacak bölge toplantısına katılacak

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu, Ihlamur Kasrı Maiyet Köşkü'nde saat 10.00'da "Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinde Medyanın Rolü Alt Komisyonu" konulu toplantı düzenleyecek. Toplantıya ulusal gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleri, köşe yazarları, internet siteleri ile reklam sektöründen temsilciler katılacak.

- HAS Parti İstanbul İl Başkanı Mehmet Bardakoğlu, HAS Parti İl Başkanlığı'nda saat 11.00'de, "Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun Tasarısı" hakkında parti görüşlerini açıklamak üzere basın toplantısı düzenleyecek.

- Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, 'Üniversiteler Bölge Toplantıları' kapsamında Mardin'deki Artuklu Üniversitesi'nde Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki 11 üniversitenin rektör ve öğrenci konsey başkanları ile bir araya gelecek.

- Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Ufuk Akdıkan, Güney İlleri Özel Sağlık Kuruluşları Derneği'nin (GÜSİDER) katkılarıyla saat 13.30'da Adana SMMM Odası'nda bölge sağlık hizmet sunucularına yönelik düzenlenecek panele katılacak.

- Bursa'da Star Gazetesi tarafından saat 19.00'da Merinos Kongre Merkezi'nde "Küresel Krizin Etkileri" konulu bir panel düzenlenecek.

- Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KUTSO) saat 20.00'da yapılacak Şubat Ayı Olağan Toplantısı'nda Porsuk havzasının özel hükümleri tartışılacak.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- Kayak Federasyonu tarafından tertiplenen Alp Disiplini Snowboard Yarışları Uludağ'da başlayacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 237
Bu Ay : 16373
Toplam : 16373

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom