Doğanşehir'de İstişare Toplantısı

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde "İlçelerde Hizmetleri Değerlendirme ve İstişare Toplantısı" düzenlendi.

Doğanşehir'de İstişare Toplantısı Malatya İlçe

Valisi Ulvi Saran'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Doğanşehir Kaymakamlığına vekaleten bakan Akçadağ Kaymakamı Erhan Günay, Doğanşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaman, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata,, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya, Doğanşehir İl Genel Meclisi Üyeleri ve Erkenek, Gövdeli, Kurucuova, Polat, Söğüt ve Sürgü Belde Belediye Başkanları ve bazı daire müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Saran, "Elma diyarı bu güzel ilçemizde güzel hizmetler yürütülmektedir. Bu gün burada İlçemizdeki yatırım konularımızı ve hizmetlerle ilgili çalışmalarımızı ele almaktayız. İlçemizin sorunlarını yerinde tespit ederek çözümü amacıyla mülki idare birimlerimiz, ilçe ve belde belediyelerimiz ile il genel meclisi üyelerimizle fikir alışverişinde ve istişareler de bulunmaktayız.

Hizmetlerin hangi aşamada olduğunu tespit ederek vatandaşlarımıza kamu hizmetlerini en iyi şekilde ulaştırmak için çalışmalarımızı büyük bir gayret içerisinde sürdürmekteyiz.

Hizmetler yapılırken daire müdürleri koordine ve istişare içinde çalışmalıdır. Kaynaklar en ekonomik ve verimli şekilde kullanılmalı'' dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 477
Bu Ay : 1100
Toplam : 1100

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom