'Malatya Yazıyor' Final Yaptı

Malatya Yazıyor kampanyasını düzenleyen Malatya Kent Konseyi 2011 yılının bitmesi ile kampanyanın son haberlerini içeren “Malatya Yazıyor Final” gazetesini hazırlayarak okuyucular ile buluşturdu.

'Malatya Yazıyor' Final Yaptı Malatya Kültür-Sanat

Malatya Yazıyor kampanyasını düzenleyen Malatya Kent Konseyi 2011 yılının bitmesi ile kampanyanın son haberlerini içeren “Malatya Yazıyor Final” gazetesini hazırlayarak okuyucular ile buluşturdu. Gazetenin ilkini Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman’a sundu.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım: Malatya Kent Konseyi olarak 2011 yılında başlatmış olduğumuz “Malatya Yazıyor” kampanyasını tamamladık. 2011 yılı içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz etkinlikleri Malatya Yazıyor gazetesinin ilkiyle sunmuştuk. Kampanyanın ikinci döneminde yapmış olduğumuz etkinliklerle ilgili haberleri de bulunduran “Malatya Yazıyor Final” gazetesi ile kampanyamızı bitirmiş bulunuyoruz. Malatya Yazıyor Final Gazetesinin ilkini Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman’a sunmak istedik. Çünkü gazetenin içerisinde Malatya’nın ilk gazetesi var. Biz Malatya Yazıyor Gazetesi ile görevimizi tamamladık bundan sonra bu görevi asıl sahibi olan gazetecilerimize bırakıyoruz” dedi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman Kent Konseyi’nin çalışmalarını yakinen takip ettiklerini söyleyerek, acıların ve sevinçlerin günler geçtikçe unutulduğunu fakat gazete sayfalarına taşınan haberlerin kalıcı olduğunu belirtti.

Karaduman; Kent Konseyi tarafından yürütülen bu çalışmanın yıllar sonra dahi hatırlanacağını ifade ederek Malatya Yazıyor kampanyası ve Malatya Yazıyor Gazetesinin başarılı çalışmalar olduğunu söyleyerek Kent Konseyini kutladığını söyledi.

Kent Konseyi tarafından hazırlanan Malatya Yazıyor Final gazetesi kentin çeşitli noktalarında hemşerilere ücretsiz olarak dağıtıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 768
Bu Ay : 5962
Toplam : 5962

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom