400 Müfettiş Yardımcısı Alınacak

Maliye Bakanlığı tarafından 400 Vergi Müfettiş Yardımcısı alınacağı bildirildi.

400 Müfettiş Yardımcısı Alınacak Malatya Haber

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı tarafından Resmi Gazete'de yayımlanan duyuru ilanına göre, 400 Vergi Müfettiş Yardımcısı için yapılacak olan sınava başvurular 17 Şubat 2012 Cuma günü sona erecek.

Sınava, "Yazılı sınavın yapıldığı tarihte 35 yaşını doldurmamış olmak, erkeklerde askerlikle ilişiği olmamak, en az dört yıllık lisans eğitimi veren Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya Endüstri Mühendisliği ile İşletme Mühendisliği Bölümlerinden ya da bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak ve 10-11 Temmuz 2010 ve 9-10 Temmuz 2011 tarihli Kamu Personel Seçme Sınavlarının KPSSP40, KPSSP54 ve KPSSP57 puan türlerinin herhangi birinden 80 ve üzeri puan almak kaydıyla, başvuruda bulunanlardan en yüksek puan sıralamasına göre ilk 2 bin aday arasında bulunmak" şartlarını taşıyanların başvurabileceği kaydedildi.

Adaylar, Giriş Sınavına Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının internet sayfasındaki Başvuru Formunu doldurmak suretiyle başvuracaklar. Giriş Sınavının yazılı bölümü 3-4 Mart 2012 tarihlerinde Ankara ve İstanbul'da sabah ve öğleden sonra olmak üzere dört oturum halinde yapılacak. Vergi Müfettişliği Mesleği ve Giriş Sınavı ile başvurularla ilgili ayrıntılı bilgiler (www.vdk.gov.tr) adresinden temin edilebiliyor.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 399
Bu Ay : 6483
Toplam : 6483

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom