Malatya Belediye Meclis Toplantısı

Malatya Belediyesi, Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nı gerçekleştirlirken toplantıda, kömür tevzi alanının satılmasına karar verildi.

Malatya Belediye Meclis Toplantısı Malatya Haber

Meclis Başkan Vekili Mehmet Şehitoğlu Başkanlığı'nda yapılan meclis toplantısında, gündem dışı verilen tekliflerin oylanmasının ardından, gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Gündem maddeleri arasında bulunan belediyeye ait kömür tevzi alanının satışı konusu da görüşüldü. Doğalgazın gelmesiyle birlikte belediye tarafından odun kömür satışına son verilmesinin ardından atıl bir vaziyette bulunan İnönü Mahallesi'ndeki eski kömür tevzi alanı, 14 bin 328 metrekarelik büyüklüğe sahip bulunuyor.

Yapılan görüşmelerin ardından alanın satışı ile ilgili olarak Belediye Encümeni'ne yetki verildi. Mecliste, Konak İş Merkezi'ndeki Belediye'ye ait 1. kat 7 nolu dükkanın Tarım İl Müdürlüğü'ne bazı hizmetleri yerine getirebilmeleri amacıyla tahsis edilmesi de kararlaştırıldı. Belediye Meclisi gündemde yer alan imar maddelerini de görüşerek karara bağladı. İmar maddelerinin bir kısmı görüşülerek karara bağlanırken, bir kısmı ertelendi, bir kısmı ise İmar Komisyonu'na havale edildi.

Belediye Meclisi 2012 yılı Mart Ayı Olağan Toplantısı'nı 7 Mart 2012 Çarşamba günü saat 14.00'de yapmayı kararlaştırdı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom