TOKİ İçin Başvuruları Başladı

Malatya'da Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından basın mensupları ve gaziler için yaptırılacak olan konutlar için müracat başladı.

TOKİ İçin  Başvuruları Başladı Malatya Haber

Gazeteciler Cemiyeti ve Muharip Gaziler Derneği Malatya Şubesi'nin başvurusu üzerine Malatya Belediyesi İmar Müdürlüğünce hazırlanan Konut Projesi TOKİ Başkanlığınca uygun görülerek, başvuru şartları ve esasları açıklanmıştı. TOKİ tarafından mevcut Beydağı Yavuz Selim Mahallesi'ndeki TOKİ konutlarının yan tarafındaki Malatya Belediyesince önerilen alana basın mensupları ve gaziler için toplam 368 adet konut yapılacağı bildirildi.

Basın mensupları ve gazilerin şartlara uygun olarak formu doldurup ilgili yerlere vermeleri istendi. İki artı bir ve üç artı bir şeklinde inşaa edilecek olan konutların iki artı bir için belli bir peşinden sonra 180 ay ödemeli şimdiki fiyatı 66 bin TL, üç artı bir şeklinde inşaa edilecek olan konutlar için de 120 ay şimdiki fiyatı 92 bin TL öngörülüyor. Sözü edilen TOKİ konutları hakkında ayrıntılı bilgi Gazeteciler Cemiyeti ve Muharip Gaziler Derneği Malatya Şubesi'nden alınabilecek. Malatya'da TOKİ tarafından basın mensupları ve gaziler için yaptırılacak olan konutlar için müracat bugün başlarken, 31 Mart 2012'de sona ereceği kaydedildi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 366
Bu Ay : 5560
Toplam : 5560

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom