BAL Ligi

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 4. Grup takımlarından Malatya Orduzuspor'da yönetim görev dağılımını yaptı.

BAL Ligi Malatya Spor

Konuyla ilgili bilgi veren Orduzuspor basın sözcüsü Muharrem İmik, "Orduzuspor yönetimi olarak ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıda yönetim olarak görev dağılımımızı da yaptık. Bu göre, Enes Perçin ve Cengiz Günaydın başkan vekili olarak görev yapacak.

Onur Karadağ, Ahmet Değirmenci, Necmettin Levent ve Ersoy Türköz as başkan, Kenan Kavuk genel sekreter, Atilla Kapkıner personel ve idari işler sorumlusu, Veysel Talas futbol şube sorumlusu, Arif Aksoğan ve Bülent Köle alt yapı sorumlusu, Habip Berk dış ilişkiler sorumlusu, Fırat Korhan stat ve tesis sorumlusu, Mehmet Diltemiz mali kaynak sorumlusu, Veysel Karaçay muhasip, Şahin Evin ise Hukuk işleri ve resmi kurumlarla ilişkiler sorumlusu olarak görevde bulunacak. Benimle birlikte Ömer Faruk Karabulut basın sözcülüğü görevini yerine getirecek. Mustafa Karabay, Mehmet Sarıoğlu, Miraç Göçmez, Celal Ekici ve Önder Kurt ise yönetim kurulu üyesi olarak görev alacak" dedi.

İmik, iyi bir çıkış yakalayacaklarına inandıklarını belirterek, "Şanlıurfa İl Özel İdarespor ile hafta sonu deplasmanda karşılaşacağız. Zorlu bir mücadele olacak ama inşallah 3 puan alıp, yolumuza en iyi şekilde devam edeceğiz. Kazanmak zorunda olduğumuz bir karşılaşma ve kazanacağımıza inanıyoruz. İyi bir çıkış yakalayacağız" diye konuştu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 433
Bu Ay : 2977
Toplam : 2977

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom