Kick Boks'da Malatya İmzası

Malatyalı Kick Boks sporcuları 6. Anadolu İller Arası Kick Boks Şampiyonasından birinci olarak döndü.

Kick Boks'da Malatya İmzası Malatya Spor

Türkiye Kıckboks Federasyonu'nun 2012 yılı faaliyet programında yer alan, 6. Anadolu İller Arası Kick Boks Şampiyonasını sona erdi. 26 - 28 Ocak 2012 tarihleri arasında Elazığ Yakup Kılıç Spor Salonunda 15 il ve 255 sporcunun katılımı ile gerçekleşen organizasyonda, Azerbaycan Kick Boks Milli Takımı'nın da katıldığı bu şampiyonamızda özellikle 'full contact' branşında çok çekişmeli müsabakalar yapıldı. Müsabakalar sonucunda 'semi contact' ve 'full contact' branşlarında, Malatya Kick Boks İl Takımı 25 birincilik, 12 ikincilik ve 21 üçüncülük alırken, 56 madalya ile takım olarak 232 puanla rakiplerine fark atarak birinci oldu.

Azerbaycan Kick Boks Milli Takımı 8 birincilik, 4 ikincilik ve 4 üçüncülükle, 16 madalya ile 72 puanla ikinci olurken, Sivas Kick Boks İl Takımı 6 birincilik, 3 ikincilik ve 4 üçüncülükle 13 madalya ile 55 puanla şampiyonayı üçüncü olarak tamamladılar.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Teknik Kurul Başkanı Nurullah Ertaş, 7. Anadolu kick boks şampiyonamızı değişik ülkelerden gelecek sporcularla yakın zamanda Malatya'da yapılmasını planladıklarını söyledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 781
Bu Ay : 7927
Toplam : 7927

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom