Gençlik Kollarından Şavata'ya Ziyaret

AK Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Miraç Göçmez ve yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata'yı ziyaret etti.

Gençlik Kollarından Şavata'ya Ziyaret Malatya Siyaset

İl Genel Meclisi 'nde gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Miraç Göçmez, atandıktan sonra ilk ziyareti İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata'ya yaptıklarını ifade edip, yeni yönetim olarak herkesi kucaklayacaklarını belirtti.

Göçmez, bir basın mensubunun, gençlik kollarıyla ilgili ne zaman seçim olacağıyla ilgili soruya karşılık, "Kongre düşünülmüyor. Genel merkezin böyle bir talebi yoktur. Bizim oluşturacağımız yeni bir yönetim ve yürütme ile beraber bundan sonra çalışmalarımıza devam edeceğiz.Herhangi bir kongre düşünülmüyor şu anda" dedi.


İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata ise, "Meclis başkanlığı görevim sırasında bütün partilere aynrı mesafedeyiz. Parti sadece seçim zamanı olur. Seçim dışında parti gözetmeksizin hizmet yapılır. Bizlerdeki bilgi ve birikimi, kıskanmadan, hasetlik etmeden herkese olduğu gibi sizlere de aktırırız" ifadelerini kullandı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom