AK Parti Gençlikte Tanışma Yemeği

AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanı Miraç Göçmez, ilçe ve belde gençlik kolları başkanları ile yemekli tanışma toplantısı düzenledi.

AK Parti Gençlikte Tanışma Yemeği Malatya Siyaset

AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanı Miraç Göçmez, ilçe ve belde gençlik kolları başkanları ile yemekli tanışma toplantısı düzenledi. Miraç Göçmez, yemekte yaptığı konuşmada, "Bilindiği üzere 20 Ocak 2012 tarihi itibariyle gençlik kolları genel merkezi tarafından AK Parti Malatya İl Gençlik kolları başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Bu büyük ailenin bir ferdi olmaktan kıvanç duymaktayım.

Şahsım, arkadaşlarım ve sizlerle birlikte inşallah Malatya AK gençliği ses getirecek, kamuoyu tarafından takdir görecek proje ve etkinliklerle en iyi şekilde temsil edeceğimizden hiçbirimizin kuşkusu olmasın" dedi.

Bu tür toplantıların teşkilat dinamizmini ve çalışma gücünü artırarak kaynaşmaya, kardeşliğe ve başarıya ulaşmada bir araç olduğunu anlatan Göçmez, şöyle konuştu: "AK Parti kadroları, her zaman yapacak daha fazla işi olduğunu ve sorumluluklarının her dakika daha fazla arttığını bilmek zorundadır. Bu sorumluluk noktasında teşkilatın genç ve dinamik kadrolarına asil görev düşmektedir.

Bu güçlü teşkilat yapısını daha güçlü hale getirmek için çok daha fazla çalışmamız gerekmektedir. Görevlerinin bilincinde sorumluluktan kaçmayan bir gençlik temasının devamı için her zaman gayret sarf edeceğimizi bilin. Biz bu kutsal yolda hep birlikte sağlam adımlarla yola devam edeceğiz."  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 97
Bu Ay : 7734
Toplam : 7734

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom