Yatırımların Ele Alındığı Toplantı Yapıldı

Malatya merkez ilçenin yatırımlarının ele alındığı istişare toplantısı Malatya Valisi Ulvi Saran'ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Yatırımların Ele Alındığı Toplantı Yapıldı Malatya Haber

İlçe değerlendirme ve istişare toplantılarının 3.'sü merkez ilçe olarak yapıldı. 2012 yılının 3. toplantısında merkez ilçenin sorunları ele alındı.

Malatya Valisi Ulvi Saran'ın başkanlığında gerçekleştirilen İlçe Değerlendirme ve İstişare Toplantısına, Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Selim Pilten, Topsöğüt, Şahnahan, Hanımınçifliği, Beydağı, Yaygın, Dilek, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya, İl Genel Meclisi üyeleri Alican Topal, Ramazan Çetin, Hasan Gögüs, Rıza Sinanoğlu, Osman Marasalı, Mehmet Ali Doğan ve Abdurahman Kızıl katıldı.

Vali Saran toplantıda yaptığı konuşmada, "Geleneksel hale getirdiğimiz ilçe değerlendirme ve istişare toplantılarına devam ediyoruz. Burada merkez belde belediye başkanlarımız ve il genel sekreterimiz, il meclis başkanımız ve merkez ilçe encümen üyelerimiz var. 2012 yılının aktif ve hareketli geçmesini arzu ediyoruz.

Yeni yılda yeni hizmetleri başlatırsak toplum olarak daha da ileri gideriz. Merkezde güzel hizmetler yürütülmektedir. Sorunlarının tespit ve çözümü amacı ile mülki idare birimlerimiz, belediyelerimiz ve il genel meclisi üyelerimizle fikir alışverişinde ve istişareler de bulunmaktayız.

Hizmetlerin hangi aşamada olduğunu tespit ederek vatandaşlarımıza hep birlikte kamu hizmetlerini en iyi şekilde ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz " dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 769
Bu Ay : 1287
Toplam : 1287

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom