Akın'dan, il Özel İdaresine Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Malatya İl Özel İdaresine Genel Sekreteri İrfan Kaya'yı makamında ziyaret etti.

Akın'dan, il Özel İdaresine Ziyaret Malatya Haber

Beraberinde AK Parti Malatya yönetiminde bulunanlar ve meclis üyeleriyle İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği'ne gelen Milletvekili Cemal Akın'ı Genel Sekreter Kaya, genel sekreter yardımcıları ve birim müdürleri kapıda karşıladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren, Kaya, "Ziyaretinizle bizleri gruplandırdınız. Sayın vekilim atamamız hususunda çok büyük desteklerinizi gördük.

Bu güveninize layık olmaya çalışacağız. Şuan karla mücadele çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zaman zaman encümen üyelerimizde çalışmaları yerinde görüyorlar. Karla mücadele ekiplerimiz gece gündüz çalışıyorlar. Kardan kapalı köy yolarını açılması için çalışmalar devam ediyor. Pütürge ve Tepehan'da yoğun kar var. Kar berekettir. Tabi zahmeti de var. İnşallah bu yıl içme ve sulama suyunda sıkıntı yaşamayız'' dedi.

Karla mücadele çalışmaları hakkında da bilgi alan Akın, " Hafta sonlarını Malatya'mızda geçiriyorum. Son zamanlarda bir kaza atlattım. Uzun sürede Malatya halkına hizmet veren kardeşlerimizle bir araya gelememiştik. Bu vesile ile hem genel sekreterimizi ve genel sekreter yardımcılarımızı ziyaret edip yeni görevlerini tebrik etmek için buraya geldim.Bu vesile ile şube müdürlerimizle bir araya gelme fırsatı bulduk.Onlarla Malatya'nın problemlerini değerlendirme fırsatı yakaladık. Genel sekreterimiz veya yardımcıları müdürlerimiz ve iş alanında çalışan tüm işçilerimizle Malatya halkına hizmet etmekteyiz.

Malatya'nın daha iyi günlere gitmesi için çalışıyorlar bunları görüyoruz. Köylere, beldelere gittiğimizde halkımız yapılan hizmetleri söylüyor.'Atalarımızın dediği gibi kar yılı var yılıdır'. Her ne kadar geçici olarak yollarımız kapansa bile bu yollar en kısa zamanda açılıyor. Kardan dolayı kapalı köy yolları en kısa zamanda açılacaktır. Bunun dışında özle idare olarak halımıza götüreceği hizmetleri bir
an önce götürme gayreti içinde olduklarını gördük.

Bu hizmetlerin götürülmesinde İl Genel Meclis üyelerimizin, partide görevli olan arkadaşlarımızın, işçi kardeşlerimizin gayretleri büyüktür. El birliği ile hizmetleri en üst noktaya taşıyacağız.. Malatya için hep birlikte ve elbirliği ile insanımıza hizmeti götürerek onları mutlu ve huzurlu kılacağız'' ifadelerini kullandı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 61
Bu Ay : 5255
Toplam : 5255

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom