10 Günde 20 Bin Kapak

Malatya'da bir okulda 10 günde 20 bin adet kapak toplanarak, engellilere destek verildi.

10 Günde 20 Bin Kapak Malatya Yaşam-Sağlık

Gazi Lisesi'nde yapılan programla İzciler, Malatya Kent Konseyi tarafından yürütülen " Bin Kapak Bin Özgürlük "isimli projeye destek oldular. Okulda Yapılan Programa, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ramazan Demirhan, Okul Müdürü Latif Şengöz,İl İzci Lideri Doğan Kazancı, Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezi Müdürü Seyit Soner Yılmaz ile Okul Nene Hatun İzci Lideri, Senem Evirgen ile izci öğrenciler katıldı.

 Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ramazan Demirhan yaptığı konuşmasında, "Değerli
öğrencilerimizin bu anlamlı katkıları, bizleri son derece memnun etmiştir. İyilik sever ve yadıma muhtaç durumda olan özürlü vatandaşlara destek olmak amacıyla 10 gün içinde 20 bin mavi kapak toplayarak ilgililere teslim ediyorlar burada hepsini tebrik ediyorum okul idaresi ve öğretmenlerimiz inde destekleri göz ardı edilemez ayrıca onları da kutlarım" ifadelerini kullandı. Gazi Lisesi Müdürü Latif Şengöz ise, "Öğrencilerin gösterdikleri çabayı ve gayreti bizleri memnun etmiştir kendilerine çok
teşekkür ediyorum" dedi.

Kent Konseyi Engelliler Merkezi Müdürü Seyit Soner Yılmaz ise, "İlimizde oldukça güzel çalışmalar var bu konuda öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız duyarlı bir özürlü vatandaşımıza katkı sağlanması bizi son derece mutlu ediyor, Gazi Lisesini öğrencilerini gayretlerinden dolayı kutluyorum okul idaresi ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom