Projelerimiz Malatya'ya yakışacak

Malatya Belediyesi'ne bağlı Esenlik İmar, İnşaat ve Ticaret Limited Şirketinin ikinci eşya piyangosunda bir otomobil ve 11 farklı hediye talihlileri belirlendi.

Projelerimiz Malatya'ya yakışacak Malatya Haber

Esenlik Ltd. Şti. kuruluşunun 20. yıldönümünde 12 günde 12 hediye toplam 144 hediye piyangosu çekilişinin ikincisi büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Bir önceki çekilişe göre 6.988 adet artış ile toplam 36.458 adet kupon arasından talihliler belirlendi.

Çekilişe Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata ve Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdürü Hacı Uğur Polat ve müdür yardımcıları, Veysel Tay, Hulusi Poyraz, Mesut Bozkurt 'un yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Çekiliş öncesi bir konuşma yapan Esenlik Genel Müdürü Hacı Uğur Polat, "Bundan sonra 12 günde bir çekilişimiz devam edecek. Esenlik Ltd. Şti. Kendine yakışanı şimdiye kadar yaptığı gibi bundan sonrada yapmaya devam edecek. Bu hafta içerisinde çöşnük şubemizin açılışını gerçekleştireceğiz. Eski zabıta müdürlüğü binasına 16. şubemizi açmak için çalışmalara başladık. İnşallah Esenlik Ltd. Şti. Bundan sonra inşaat alanında çalışmalarına devam edecek. Malatya’ya yakışan projelerle Yeşil evlerdeki projeyi devam ettirip, Malatya'nın değişik yerlerinde sosyal ve lüks konutlar yapacağız" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından eşya piyangosu çekilişine geçildi. Çekilişte ilk olarak otomobil talihlisi belirlendi. Otomobil talihlisini belirleyen çekilişi Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu gerçekleştirdi. 31 yaşında Ordu mensubu Erhaç havaalanında görev yapmakta olan, evli bir çocuk babası Serhat Alataş'a çıktı. Otomobil müjdesini ise Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu telefon aracılığıyla Alataş'a iletti.

Alataş; Duygu ve düşüncelerini dile getirirken, alışveriş yaptım kuponu doldurup kutuya attım ama çıkar diye bir beklentim yoktu, çok zayıf bir ihtimal çıkabilir düşüncesindeydim. Çok mutlu oldum arabam vardı, ancak değiştirmek istiyordum, malum ekonomik nedenlerden dolayı değişemedim, çok sevinçliyim dedi.

Araba ile beraber buzdolabı, çamaşır makinesi, cep telefonu, elektrikli süpürge, mikrodalga fırın, bisiklet, mutfak robotu ve 44 TL alışveriş çeklerinin sahipleri bugün yapılan çekiliş ile belirlendi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 682
Bu Ay : 7828
Toplam : 7828

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom