Şahin'den İrfan Kaya'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Mustafa Şahin, "Bu kurumda bize oy veren kesimlere veya köylere hizmetin öncelikli olarak gitmesi anlayışına sahip değildik, olmayacağız da. Ama bunu sağa sola çekmeye çalışan mihraklar vardır" dedi.

Şahin'den İrfan Kaya'ya Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya Haber

Malatya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Mustafa Şahin, "İrfan Kaya ve ekibini kutlamak için geldik. Bu kurumun içinde değişik birimlerde hizmet yapan ve Malatya'nın yapısını iyi bilen bir kardeşimizdir. Bu bir nöbettir. Kısmet bu dönemde size imiş. Önceki arkadaşların da ellerine sağlık diyoruz" dedi.

"Yerinden yönetim yasasıyla birlikte AK Parti iktidarları döneminde KÖYDES ve BELDES hizmetleri de sizler eliyle vatandaşa ulaşıyor" diyen Şahin, "İl Özel İdaresi hassas bir birim. Muhalefet her seferinde Özel İdare'nin kaynaklarının kullanılması noktasında hep böyle öküz altında buzağı ararcasına burayı masaya yatırıyorsa demek ki hizmetlerimiz iyi. İl başkanlığı yaptığım dönem içerisinde yer yer polemik konusu oldu.

Özellikle bu kurumda bize oy veren kesimlere veya köylere hizmetin öncelikli olarak gitmesi anlayışına sahip değildik, olmayacağız da. Ama bunu sağa sola çekmeye çalışan mihraklar vardır. Onların düşüncelerini yalanlayacak tarzda, kendilerine oy veren seçmenler bile duruşumuzu takdir ediyorlar. Köylere yapılan hizmetler ayan beyan ortadadır" diye konuştu. Şahin, şebekesi olmayan 3-4 köye de bu yıl su gideceğini ümit ettiğini söyledi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya ise, "İnşallah güveninize layık olmaya çalışacağız. Köylere hizmette ayrım yapmadan, el birliği ile hizmetleri yapacağız" dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 85
Bu Ay : 708
Toplam : 708

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom