26 Aralık Türkiye Gündemi

26 Aralık 2011 Türkiye Gündemi

26 Aralık Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.00'de Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri törenine katılacak. Gül, saat 17.30'da Türkiye Cumhuriyeti Paris Büyükelçisi Tahsin Burcuoğlunu kabul edecek. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 18.55'de İsviçre Konfederasyonu Başkanı ve Federal Dışişleri Bakanı Micheline Calmy - Rey'i karşılama töreninin ardından saat 19.00'da konuk Bakan onuruna verilecek akşam yemeğine katılacak.

Bakanların faaliyetleri
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek başkanlığındaki Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu heyeti, saat 11.00'de Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve TESK Yönetim Kurulunu ziyaret ederek Yeni Anayasa ile ilgili görüş alış verişinde bulunacak.

- 4. Büyükelçiler Konferans kapsamında, saat 09.30'da Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, saat 11.30'da AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 16.30'da İsviçre Konfederasyonu Başkanı ve Dışişleri Bakanı Micheline Calmy-Rey, saat 17.45'de Adalet Bakanı Sadullah Ergin büyükelçilere hitap edecek.

- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, saat 19.30'da büyükelçiler ve diğer katılımcılara akşam yemeği verecek.

- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, saat 14.30'da Almanya Baden Württemberg Eyaleti Uyum Başkanı Bilkay Önay'ında katılacağı "Almanya'ya Türk İş Gücünün 50. Yılında Entegrasyon Problemi" konulu bir konferans verecek.

- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, saat 10.00'da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Yapı Denetim Kuruluşları Ankara Şubesi'nin ortaklaşa düzenleyecekleri Yapı Denetimi Deprem ve Statik Sempozyumuna katılacak.

- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Azerbaycan Sanayi ve Enerji Bakanlığı arasında, saat 10.00'da Trans Anadolu Doğalgaz Boru hattı yapımına ilişkin mutabakat zaptı imzalanacak.

- Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, saat 11.00'de Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat büyük ödülleri törenine katılacak. Bakan Günay, saat 13.00'de Mehmet Akif Ersoy'un vefatının 75. yıldönümü nedeniyle TBMM Şeref Holü'nde ''Mehmet Akif'' konulu klasik Türk sanatları sergisinin açılışını yapacak.

- İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Afyonkarahisar'da 81 ilin terörle mücadele (TEM) şube müdürlerinin katıldığı toplantıya saat 10.00 da katılacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- CHP MYK, saat 13.00'de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında parti genel merkezinde toplanacak.

- AK Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, saat 11.00'de Kağıthane'de bulunan Osmanlı Arşiv Sitesinde inceleme yapacak

Basın toplantısı, görüşme, ziyaret
- TÜİK, saat 10.00'da sektörel güven endeksini açıklayacak.

- Merkez Bankası, saat 14.30'da imalat sanayi kapasite kullanım ve iktisadi yönelim anketini yayımlayacak

- TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından saat 11.00'de Rixos Hotel'de bir değerlendirme toplantısı düzenlenecek.

Spor
- 26-27 Aralık TFF Sağlık Kurulu tarafından, kulüplerin sağlık ekiplerinde çalışanlara yönelik verilen eğitim kurslarından Bilgi Yenileme Kursu, 26-27 Aralık 2011 tarihleri arasında İstanbul'da WOW Hotel İstanbul'da yapılacak

- Trabzonspor, İstanbul üzerinden kamp yapmak için Antalya'ya geçecek.

- Kayserispor yeni sezon hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor.
- Sivasspor yeni sezon hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 169
Bu Ay : 792
Toplam : 792

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom