Farklarını Konuşturdular

Malatya Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Engellilerle Dayanışma Kulübü “Bir Kapak Bin Özgürlük” kampanyasına destek verdiler.

Farklarını Konuşturdular Malatya Yaşam-Sağlık

Malatya Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Engellilerle Dayanışma Kulübü öğretmenleri ve öğrencileri Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezi’nin başlattığı “Bir Kapak Bin Özgürlük” kampanyasına destek vermek ve engelliler ile birlikte güzel bir gün geçirmek için Engelliler Merkezini ziyaret ettiler.

Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezi Müdürü Seyyid Soner Yılmaz : “Bugün burada engellilere destek vermeye gelen Malatya Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerine ve Engellilerle Dayanışma Kulübü Öğretmeni Sayın Çiğdem Ulu hanımefendiye tüm engelliler adına teşekkür ediyoruz.” dedi.

Malatya Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Engellilerle Dayanışma Kulübü Öğretmeni Çiğdem Ulu: “Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezini böyle bir kampanya yapmasından dolayı tebrik ediyoruz. Biz de Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri olarak böyle güzel bir kampanyaya küçükte olsa bir katkı verdiğimizden dolayı çok mutluyuz. Engellilerle dayanışma kulübümüzün öğrencilerinin bu çalışmayla başlattığı engelli vatandaşlarımıza karşı destek projeleri devam edecektir. Unutmayalım ki hepimiz bir engelli adayıyız.” dedi.

Malatya Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Rehber öğretmeni İlyas Sucu : “Öğrencilerimizin böyle toplumsal sorumluluk gerektiren projelerde çalışması bizleri son derce memnun etti. Bu kampanyaya destek veren Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi idaresine, öğretmenlerine, öğrencilerine ve engellilerle dayanışma kulübü öğretmeni Çiğdem Ulu hocamıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğretmenlerinden Bahar Doğru: “Öğretmen ve öğrencilerimiz olarak bugün buraya gelerek en azından engellilerle şarkılı türkülü güzel bir gün geçirelim istedik. Buradaki arkadaşlarımızı en azından biraz mutlu ettiysek ne mutlu bize.” dedi.

Malatya Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri Engellilere yanlarında getirdikleri pasta börek ve içecekleri ikram ettiler. İkram sonunda öğrenciler tarafından küçük bir halk oyunları gösterisi ve halk müziği konseri verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 64
Bu Ay : 2608
Toplam : 2608

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom