SGK Bölge Toplantısı Yapıldı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) bölge toplantısı Malatya'da yapıldı.

SGK Bölge Toplantısı Yapıldı Malatya Haber

Sosyal Güvenlik Kurumu Malatya İl Müdürü Metin Sümer başkanlığında Elazığ, Bingöl, Diyarbakır, Adıyaman ve Tunceli SGK İl Müdürlerinin de katılımı ile düzenlenen bölge koordinasyon toplantısında Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili olarak yeni çıkan Kanunlarla ilgili gelişmeler ve sorun, çözüm önerileri görüşüldü.

SGK Koordinatör İl Müdürü Sümer yaptığı açıklamada, "Sosyal Güvenlik Kurumu taşra teşkilatının yapılanma sürecinin hızlandırılması, uygulamada birlikteliğin sağlanması, karşılaşılan sorunların çözümü, daha etkin ve kaliteli hizmet veren bir kurum olarak çıkılan bu yolda karşılaşılan sorunların görüşüldüğü, çözüm önerilerinin sunulduğu bir toplantı yaptık. Ayda bir yaptığımız ve Elazığ, Bingöl, Diyarbakır, Adıyaman ve Tunceli illerindeki SGK Müdürlerimizin katıldığı toplantılarımızı her ay değişik bir ilimizde yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Sümer, "Malatya'nın ev sahipliğinde yaptığımız toplantıda ise özellikle Genel Sağlık Sigortası (GSS) hakkında görüştük. 2012 yılı Ocak ayı itibarıyla Genel Sağlık Sigortası tamamen Kurumumuz tarafından yürütülecektir. Bu konuda herhangi bir karmaşaya yön vermeden işlemlerin yürütülmesi hakkında Kurum olarak gerekli önlemleri aldık" dedi.

Toplantı için Malatya'ya gelen SGK İl Müdürlerine, şehrin tarihi ve turistik yerleri gezdirildi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 848
Bu Ay : 4646
Toplam : 4646

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom