17 Aralık Türkiye Gündemi

17 Aralık 2011 Türkiye Gündemi

17 Aralık Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan'ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Ofis'te saat 11.30'da, Libya Ulusal Geçiş Konseyi Başkanı Mustafa Abdulcelil ile görüşecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, saat 10.30'da "Yenilikçi Proje Pazarı"nın açılışını yapacak.
- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezi'nde saat 14.00'te, Flower Show Türkiye 2011/İstanbul Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarına katılacak.
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Ortaköy Princess Otel'de saat 12.00'de Avrupa Birliği Bakanlığı Genç Çevirmenler Yarışması sertifika töreni, Halkalı Kapalı Spor Kompleksi'nde saat 13.00'te AK Parti Küçükçekmece İlçe Kongresi, Güngören Köyiçi Kapalı Spor Salonu'nda saat 15.00'te AK Parti Güngören İlçe Kongresine katılacak.
- Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'da saat 10.00'da Gençlik Bölge Çalıştayı'na, saat 12.00'de spor salonunun temel atma törenine katılacak.

TBMM gündemi

- 2012 Yılı Merkezi Bütçe Kanun Tasarısı saat 13.00'de 18. maddesine kadar oylanacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hz. Mevlana'nın 738. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri Şeb-i Arus programına katılmak üzere Konya'ya gelecek. Saat 17.00'de şehir girişinde karşılanacak olan Kılçdaroğlu, Mevlana Müzesi'ni ziyaret ettikten sonra saat 18.00'de Balıkçılar Otel'de akşam yemeği yiyecek. Kılıçdaroğlu saat 19.15'de Mevlana Kültür Merkezi'ndeki Şeb-i Arus programına katılacak.
- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, saat 13.00'de Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 5. Dönem eğitim faaliyetlerinin tamamlanması sebebiyle düzenlenecek sertifika törenine katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Ürdün Başbakanı Awn Khasawneh ve beraberindeki heyet Konya'ya gelecek. Konuk Başbakan saat 11.30'da uçakla Konya Havaalanı'na geldikten sonra öğle yemeği yiyecek. Mevlana Müzesi'ni ziyaret edecek olan Başbakan Khasawneh ve beraberindeki heyet kısa şehir turunun ardından Dedeman Otel'e geçecek. Konuk Başbakan ve beraberindeki heyet saat 19.00'da Mevlana Kültür Merkezi'ndeki Hz. Mevlana'nın 738. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri Şeb-i Arus programına katılacak.
- Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ve üyeleri, Hz. Mevlana'nın 738. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri'ne katılmak üzere Konya'ya gelecek. Saat 11.00'de Mevlana Müzesi'ni ziyaret edecek olan heyet, Konya'nın çeşitli tarihi yerlerini gezdikten sonra saat 19.00'da Mevlana Kültür Merkezi'ndeki törenlere katılacak.
- Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, saat 09.00'da Vaaz ve Vaizlik Sempozyumu'nun açılışına katılacak.
- CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan, saat 11.00'de "Çeltik Üreticilerinin sorunları" konulu bir basın toplantısı yapacak.
- DSP Genel Başkan Yardımcısı Hadimi Soydal Sılay, saat 13.00'de Kırklareli Paşa Cafe'de "Özel yetkili mahkemeler ve yeni Anayasa değişikliği" panelinde konuşma yapacak.
- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, saat 11.00'de Yurt genelinde hava kirliliğini ölçen birimi olan ölçüm ve izleme dairesi Başkanı Kemal Ünsal bir brifing verecek.
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği, saat 10.00'da 2. Kadın Kurultayında bir araya gelecek.
- Memoriad Yürütme Kurulu Başkanı Melih Duyar'ında katılacağı Zihinsel Karekök Dünya rekor denemesi, saat 13.30'da yapılacak.
- Türkiye'de yaşayan Suriyeli vatandaşlar, saat 12.30'da Suriye'nin Ankara Büyükelçiliği Önünde Suriye hükümetine destek gösterisi yapacak.
- Doğu Türkistan Vakfı, Zeytinburnu Öğretmen Evi'nde saat 13.00'te, Doğu Türkistan eski Lideri merhum İsa Yusuf Alptekin'i doğumunun 110. yılı dolayısıyla panel düzenleyecek.
- Adalar Belediyesi, San Pasifico Latin-Katolik Kilisesi Büyükada'da saat 16.00'da, 804. vuslat yıldönümü etkinlikleri kapsamında "Semazenler Eşliğinde Revnak Kadın Grubu Tasavvuf Müziği Topluluğu Şeb-i Aruz Konseri" düzenleyecek.
- Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği, Bayrampaşa Belediyesi Nikah Salonu'nda saat 17.00'de, Yahya Kemal ve Mehmet Akif Ersoy'u anma programı düzenleyecek.
- Légion d'Honneur Büyük Şansölyesi Orgeneral Jean-Louis Georgelin, Fransız Sarayı'nda saat 19.00'da, Yaşar Kemal'e "Grand Officier dans l'Ordre National de la Légion d'Honneur" nişanı takdim edecek. Törene Fransa'nın Türkiye Büyükelçisi Ekselansları Laurent Bili'de katılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 205
Bu Ay : 8264
Toplam : 8264

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom