Berfin'in Öldüğü Yola Trafik Işığı Konuyor

Malatya'da, Berfin Varol'un okul yolunda geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmesinin ardından olayın meydana geldiği kavşağa trafik sinyalizasyon sistemi kuruyor.

Berfin'in Öldüğü Yola Trafik Işığı Konuyor Malatya Haber

Malatya merkez Yeşiltepe semti Yeşilkaynak Mahallesi'nde bulunan Milli Eğemenlik İlköğretim Okulu 6. sınıf öğrencisi Bergin Varol, okula giderken, otomobilin çarpması sonucunda hayatını kaybetmişti. Talihsiz kaza nedeniyle, okul öğrencileri ve mahalle sakinleri, daha öncede çok sayıda kazanın meydana geldiği Yeşilkaynak Kavşağı'nı trafiğe kapatarak eylem yapmıştı.

Okula gidiş ve gelişlerde otomobillerin durmaması ve aşırı surat yapmalarından dolayı sıkıntılı olduklarını belirten öğrenci ile veliler, bölgeye trafik ışıkları ve yaya geçidi ile üst geçit yapılmasını talep etmişlerdi. Bölgeye bir üst geçit yapma sözü veren Malatya Belediyesi, Yeşilkaynak Kavşağı'na trafik sinyalizasyon sistemini kurma çalışmalarını başlattı. Trafik sinyalizasyon sisteminin yakında hizmete gireceği, üst geçidin ise 3 aylık süre içinde hizmete verileceği öğrenildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 52
Bu Ay : 7175
Toplam : 11924

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom