Çakır'dan Yapılan Çalışmalara Teşekkür

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, sosyal paylaşım sitelerindeki mesajında büyükşehir konusundaki nüfus eksikliğinin giderilmesi için yapılan çalışmalar için teşekkür etti.

Çakır'dan Yapılan Çalışmalara Teşekkür Malatya Haber

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, sosyal paylaşım sitelerindeki mesajında büyükşehir konusundaki nüfus eksikliğinin giderilmesi için yapılan çalışmalar için teşekkür ederek, "Bu yolculukta son virajdayız" dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, sosyal paylaşım siteleri Facebook ve Twitter sayfalarında büyük şehir konusundaki çalışmaları anlattı.

Büyükşehir konusunda duyarlı olan herkese teşekkür eden Başkan Çakır, "Değerli arkadaşlar, Malatya'mızın Büyükşehir olması ile ilgili ekip olarak büyük bir gayret sarf ediyoruz. Ve son 3 ayda çok ama çok önemli mesafeler katlettik. 31 Aralık itibari ile nüfusumuzun 750 bini aşacağını düşünüyorum. Bu konuda duyarlılık gösteren, bizzat bizleri arayıp 'Başkanım ne yapabiliriz' diyen bütün hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Özellikle dünyanın dört bir tarafında bu heyecana ortak olmak isteyen hemşerilerimizin e-mailleri, mesajları, telefonları bizi duygulandırıyor ve azmimizi, heyecanımızı, kararlılığımızı artırıyor. Ayrıca Üniversitemizde okuyan istikbalimiz olan gençlerimizin hassasiyeti her türlü takdire şayandır. Bu vesile ile o kardeşlerimizi de canı gönülden tebrik ediyorum. Bu yolculukta son virajdayız" dedi.

Çakır mesajında şunları belirtti:

"Herkesi bir kez daha duyarlı olmaya, nüfus kaydı olmayanları nüfus kayıtlarını yaptırmaya davet ediyorum. Peşinen ifade edeyim ki; Büyükşehir yolculuğunda tabi ki eksikliklerimiz var. Tabi ki daha fazla çalışmak daha fazla koşuşturmak zorundayız. Bu konuda şunu da ifade edeyim ki; tarafımıza yaptığınız her türlü seviyeli eleştirinin başımız üstünde yeri var. Mutlaka o eleştirileri dikkate alıyor ve süreç yönetiminde o eleştirileri telafi etmeye çalışıyoruz. Yeter ki samimi olalım, seviyemizi koruyalım.

Gelin sorunun değil, çözümün bir parçası olun. Gelin bu yürüyüşte el ele gönül gönüle olalım. Ve Malatya kazansın. Sağlıcakla kalın."  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 794
Bu Ay : 5988
Toplam : 5988

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom