Lise Öğrencisinden Bulut'a Ziyaret

Malatya Kız Meslek Lisesi 9. sınıf öğrencisi Esmanur Özkan, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut'u makamında ziyaret ederek okuduğu kitaptan etkilendiğini belirtti.

Lise Öğrencisinden Bulut'a Ziyaret Malatya Haber

Malatya Okuyor Kampanyası kapsamında Malatya'ya gelen Yazar Mustafa Armağan'a ait 'Fatih'in Rüyası' isimli romanı kendisine imzalatıp daha sonra okuyan Esmanur Özkan, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut'u makamında ziyaret etti. Kampanyaya destek olan ve bilgi dağarcığını artıran Esmanur Özkan, kitaptan etkilendiğini belirterek, bunu İl Milli Eğitim Müdürü Bulut'la paylaşmak istediğini söyledi.

Kitabı okuyup özetini çıkaran Esmanur Özkan, "Okuduğum romanda Fatih Sultan Mehmet'i tanıma imkanı buldum. Onun çok anlayışlı ve adaletli bir lider olduğunu anladım. O çok iyi düşünen ve akılcı bir kişiliğe sahip. Dünyaya mal olmuş bir komutan olduğunu anladım. Bir lider iyi bir insan olduğunu öğrendim. Kitaptan çok etkilendim" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut ise , öğrenciyi tebrik ederek, "Her kitap ayrı bir dünyadır.

Okudukça ve araştırdıkça bunu faydalarını göreceksiniz. Kampanyamıza katkı veren tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Onlar her kitap okudukça kampanyamız büyüyecek ve amacına ulaşmış olacak" ifadelerini kullandı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 391
Bu Ay : 4091
Toplam : 4091

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom