Saran'dan Hanımınçiftliği Ziyareti

Malatya Valisi Ulvi Saran, Malatya merkez Hanımınçiftliği belde belediyesini ziyaret ederek, beldede yürütülen çalışmalar ve beldenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Saran'dan Hanımınçiftliği Ziyareti Malatya İlçe

Belediye Başkanı Abdulvahap Şerefhanlı, meclis üyeleri, muhtarlar ve işadamları da Vali Saran'ın ziyaretinde hazır bulundu. Yetkililerin beldelerinde okul ihtiyacı bulunduğunu belirtmeleri üzerine, telefonla ilgilileri arayarak bilgi isteyen Vali Saran, önceki yıllarda köylere okul yapılması için devletin tüm imkanlarını seferber ettiğini, köyden kente göçlerin artması nedeni ile de köy okullarının atıl durumda kaldığını, hızlı kentleşme sonucu şehir merkezlerinde okul ihtiyacının hızla arttığını söyledi.

Buradaki sorunun daha çok arsa bulunamamasından kaynaklandığını ifade eden Saran, ancak devlet vatandaş elbirliğiyle bu sorunların önemli ölçüde aşıldığını söyleyerek, sorunun çözümü için elinden geleni yapacağını ifade etti.

Belediye Başkanı Abdulvahap Şerefhanlı ise, kendilerini ziyaret ederek sorunlarıyla alakadar olmasından dolayı Vali Saran'a teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 725
Bu Ay : 5919
Toplam : 5919

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom