FKA Toplantısı Elazığ'da Yapılacak

Fırat Kalkınma Ajansı'nın 2011 yılı İkinci Olağan Kalkınma Kurulu Toplantısı Elazığ'da gerçekleştirilecek.

FKA Toplantısı Elazığ'da Yapılacak Bölge

Fırat Kalkınma Ajansı'nın 2011 yılı İkinci Olağan Kalkınma Kurulu'nun 15 Aralık 2011 Perşembe günü saat 10.00'da Elazığ Akgün Otel'de yapacağı toplantıda ajansın 2011 yılı faaliyetleri ve Kalkınma Kurulu faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılacak, üyelerin görüş ve önerileri alınacak.

Toplantıda Başkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tamer Müftüoğlu tarafından "Bir Kalkınma Aracı Olarak Girişimcilik" konulu konferans gerçekleştirilecek. Son olarak, toplantı ve Kalkınma Kurulu'nun işleyişi hakkında genel bir değerlendirme yapılarak Sonuç Bildirgesinin okunmasıyla toplantı sona erecek.

Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer, "15 Aralık tarihinde Kalkınma Kurulumuzu Elazığ'da toplayacağız. Kalkınma Kurulu'nu daha etkin hale getirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. '99 üye - 99 ziyaret' hedefi ile başlattığımız program dahilinde Kalkınma Kurulu üyeleri ile görüşmelerimiz devam ediyor. Malatya, Tunceli ve Bingöl illerindeki üyelerin büyük çoğunluğunu Ajans uzmanları ile birlikte ziyaret ettik, bu hafta da ziyaretlerimize Elazığ'daki üyeler ile devam edeceğiz. Bölge sorunlarının, Ajans ve Kalkınma Kurulu faaliyetlerinin görüşüldüğü ve önerilerin alındığı görüşmeler bölge içi tanışma, ortak sorunların paylaşımı ve yönetişim adına oldukça verimli geçmektedir. Görüşemediğimiz üyelerimizi de 15 Aralık'ta gerçekleştireceğimiz 2. Olağan Toplantı'nın ardından ziyaret edeceğiz" dedi.

Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Fethi Altunyuva ise, "15 Aralık Perşembe günü Elazığ'da düzenlenecek Kalkınma Kurulu toplantısında ülkemiz ve bölgemiz için son derece önemli olan girişimcilik konusunu çok değerli bir hocamızın katılımıyla değerlendireceğiz. Kalkınma Kurulu'nun bu alanda ve bölge ile ilgili diğer çalışmalarımızda bizlere yol göstermesini, öncülük etmesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 60
Bu Ay : 795
Toplam : 795

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom