2 Aralık Türkiye Gündemi

2 Aralık Türkiye Gündemi

2 Aralık Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 10.45'te ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ve beraberindeki heyeti kabul edecek, saat 14.30'da Yeni Zelanda Tahamoana Aisea Cluny Macpherson'dan güven mektubu alacak.

TBMM Başkanı Çiçek'in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 09.00'da ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ve beraberindeki heyeti kabul edecek, saat 19.00'da İstanbul Üniversitesi Mezunları Derneği'nin Küçüksu Kasrı'nda düzenlediği "24. Döneme Hoşgeldiniz Akşam Yemeği"ne katılacak.

Başbakan yardımcıları ve bakanların faaliyetleri
- İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, saat 10.00'da "Türkiye Avrupa Birliği Katalım Öncesi Mali İş Birliği Programı" kapsamında yürütülen "Türkiye'de Yerel Yönetim Reformu Uygulamasının Devamına Destek Projesi"nin kapanış toplantısına katılacak.

- Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, saat 08.30'da Van'da hareket edecek.

- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, saat 10.00'da Hilton Otel'de "Ulaşımda, İletişimde, Hayatın İçinde Ben de Varım Projesi" çerçevesinde "Engelsiz Yaşam İçin Bilişim Teknolojileri Sempozyumu"na katılacak.

- Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda saat 12.45'te, turizmcilerin Van'daki depremzedelere yapılacak yardımlara ilişkin düzenleyeceği basın toplantısına katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, saat 09.30'da Dedeman Otel'de" Kadın Konulu Dini Yayınlar" ana başlıklı 5. Dini Yayınlar Kongresi'nin açılışını yapacak.

- Etimesgut Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kent Konseyi, saat 20.00'da Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumunda barındırılan hükümlülere, İnsan Hakları ve Demokrasi haftası münasebetiyle ses ve saz sanatçılarının katılımıyla konser düzenlenecek.

- Türkiye'de Yerel Yönetim Reformu Uygulamasının Devamına Destek Projesi'nin kapanış toplantısı, saat 09.30'da JW Marriott Otel'de yapılacak.

- Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Ankara İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği arasında, saat 14.00'da sığır cinsi hayvanların tanımlanması, tescili çerçevesinde imza töreni düzenlenecek.

 Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı'nın Engelliler Günü nedeniyle düzenlediği eğlence programı, saat 13.00'da Kocatepe Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

- TTB, DİSK, KESK, TMMOB tarafından düzenlenen İşçi Sağlığı ve Güvenliği Kongresi, saat 09.00'da İnşaat Mühendisleri Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

- Gelir İdaresi Müdür ve Müdür Yardımcıları Derneği üyeleri, saat 14.00'da Maliye Bakanlığı önünde basın açıklaması yapacak.

- "2011 Avrupa Gönüllülük Yılı Fotoğraf Yarışması"nın ödül töreni ve sergi açılış resepsiyonu, saat 19.00'da Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde yapılacak

- Birleşik Arap Emirlikleri'nin Milli Günü dolayısıyla, saat 19.00'da Swiss Otel'de resepsiyon verilecek.

- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Esenler'de saat 10.30'da, ilçede 'deprem dönüşüm sürecinde' kullanılacak konutların inşaat alanında inceleme gezisi ve basın bilgilendirme toplantısı yapacak.

- İstanbul Halkalı Zeynebiye Camii yanında saat 13.30'da, İslam Peygamberi Hz. Muhammed'in torunu Hz. Hüseyin'in Kerbela'da şehit edilişinin 1372. yıldönümü dolayısıyla anma töreni düzenlenecek.

- İstanbul'da "Hayata Dönüş Operasyonu" davasının görülmesine devam edilecek. Bakırköy Adliyesi'nde görülecek duruşma öncesinde bir grup mağdur ailesi basın açıklaması yapılacak.

- Tarihi İpek Yolu'nun en önemli uğrak noktalarından biri olan ve zaman içinde bakımsızlık nedeniyle harabe haline gelen Bursa'daki Eskişehir Hanı'nda, saat 11.00'de temel atma töreni düzenlenecek.

- Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Eğitimde Kalite Kongresi, saat 14.00'te Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Salonu'nda başlayacak.

EKONOMİ GÜNDEMİ
------------------------------------
- Çeşitli oda başkanları, İstanbul Hilton Otel'de saat 13.00'te, "10 farklı ülkeden 150 girişimci istihdam için bir araya geliyor" konulu toplantıya katılacak.

- TÜİK, saat 10.00'da sanayi işgücü girdi endeksini açıklayacak.

SPOR GÜNDEMİ
-------------------------------
- Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasının açılış maçında Sivasspor, Trabzonspor'u konuk edecek. Karşılaşma saat 20.00'de başlayacak.
- Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Ankaragücü ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, saat 18.00'de basına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Gençlerbirliği ile yapacağı maçın hazırlıklarını saat 10.30'da yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve Ankara'ya hareket edecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 718
Bu Ay : 6802
Toplam : 6802

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom