Çakır'dan, Kuzey Kuşak Yolunda İnceleme

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde belediye başkan yardımcıları Ahmet Ceyhan ve Selim Pilten ile birlikte kuzey kuşak yolundaki çalışmaları inceledi.

Çakır'dan, Kuzey Kuşak Yolunda İnceleme Malatya Haber

Yeşiltepe Şehir Mezarlığı'nda yeni yapılan Gasilhaneye; trafik yoğunluğu oluşmaması için kuzey kuşak yolundan yeni bir giriş verildiğini belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, "Buradaki araç yoğunluğunu ortadan kaldırmak için kuzey kuşak yolundan yeni bir giriş yolu açıldı" dedi. Çakır, "Gasilhaneye yakın bölümde yolun her iki tarafında 1,5 metre yüksekliğinde duvar ördük. Buradaki çalışmalarımızı kısa bir süre içerisinde tamamlamış olacağız. Kuzey Kuşak Yolundaki çalışmalarımız da hızla devam ediyor.

Çalışmaları etap etap tamamlayarak ilerliyoruz. Kuzey Kuşak Yolunun 5 bin 700 metrelik kısmı açıldı. Çarmuzu Kayalık bölgesine doğru çalışmalar sürüyor" diye konuştu.

Kuzey kuşak yoluna dikey ve paralel bağlanan yollar olduğunu da ifade eden Başkan Çakır, "Bu yolumuz dikkate değer çok önemli bir çalışmadır. Bu yolun ve bağlantı yollarının açılmasıyla birlikte ulaşım sorununda önemli bir rahatlama sağlanmış olacaktır" ifadelerini kullandı. Başkan Çakır, Kuzey Kuşak Yolu'nun Topsöğüt yol ayırımı ile MOTAŞ idari binası yanına kadar olan bölümünde dolgu yüksekliğinin yer yer 7 metreyi bulduğu 15 bin metreküp istinat duvarının da yapıldığını belirtti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 463
Bu Ay : 6443
Toplam : 6443

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom