Kurtlar Vadisi Oyuncuları Malatya'da

Malatya'ya gelen Kurtlar Vadisi dizisinde 'Zülfikar Ağa' karakterini canlandıran Halil İbrahim Kalaycıoğlu ile 'Deli Hüsnü' karakterini canlandıran Adnan Erdoğan, göz muayenesinden geçti.

Kurtlar Vadisi Oyuncuları Malatya'da Malatya Haber

Malatya'ya gelen Kurtlar Vadisi dizisinde 'Zülfikar Ağa' karakterini canlandıran Halil İbrahim Kalaycıoğlu ile 'Deli Hüsnü' karakterini canlandıran Adnan Erdoğan, göz muayenesinden geçti.

2. Malatya Uluslararası Film Festivali için memleketleri Malatya'ya gelen 'Zülfikar Ağa' karakterini canlandıran Halil İbrahim Kalaycıoğlu ile 'Deli Hüsnü' karakterini canlandıran Adnan Erdoğan, Universal Malatya Hastanesi'nde düzenlene kokteylle katıldıktan sonra göz muayenesinden geçtiler.

Kokteyle Universal Malatya Hastanesi Genel Koordinatörü Dr. Hasan Tuncer ile hastane personeli de katıldı. Adnan Erdoğan, Malatyalı olduğunu ve Doğanşehir'in Polat kasabasından olduğunu söyleyerek, "Her yıl geliyorum. Malatya'dan 1974 yılında ayrıldım. Memleketimi görmek için sürekli geliyorum. Kurtlar Vadisi'ni biteceğini sanmıyorum. Şuanda en çok seyredilen dizi. Dolayısıyla bitebileceğine ihtimal vermiyorum. Çünkü konu çok. Güzel olan şey eleştirilir" dedi.

Halil İbrahim Kalaycıoğlu ise "1975 yılında Ankara Devlet Konservatuarı'na gittim. 350 kişi girmişti. 7 kişi kazanmıştı. Ben de kazındım. 1980 yılında Devlet Tiyatrolarına girdim. Orada 50'ye yakın oyunda oynadım. Bunun 40'a yakınında başrol oynadım. Şuanda Kurtlar Vadisi'nde oynuyorum. Alevisiyle, Sünnisiyle Kürtüyle, Lazıyla bu karakter çok tutuldu. Çok severek rolümü oynuyorum. Çünkü karakter çok düzgün bir karakter. Adam dürüstü. Birleştirici rolü olan bir insan. Birleştiriciliğini ben çok seviyorum.

Bizim tipe de biraz oturdu. Yezitlere ve yezitlik yapanlara herkes kızar. Dizi, geçen yıl bitecekti. İzlenme oranı yüksek. 9 yıldır sürekli ilk 3'te. Böyle bir dizi niye bitirilsin ki" diye konuştu.
Universal Malatya Hastanesi Genel Koordinatörü Dr. Hasan Tuncer, "Kurtlar Vadisi'ni sevilen oyuncularını hastanemizde ağrılamak bize onur verdi. Film festivali bize heyecan verdi. Kayısı tadında güzel bir festival geçiriyoruz. Universal Hastanesi olarak bu festivalin içinde yer aldık. Malatya'da düzenlene sanatsal etkinlikler, Malatya'nın tanıtımına önemli destek veriyor" ifadelerini kullandı.

Kurtlar Vadisi dizisinde Zülfikar Ağa karakterini canlandıran Halil İbrahim Kalaycıoğlu ile Deli Hüsnü karakterini canlandıran Adnan Erdoğan, kokteylin ardından göz muayenesinden geçirildi. Her iki oyuncuya da gözlük yazıldı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 30
Bu Ay : 2514
Toplam : 2514

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom