Esenlik 14. şubesini açtı...

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi, 14. market şubesini Fahri Kayahan Bulvarı Yeşil Vadi Konutları altında açtı.

Esenlik 14. şubesini açtı... Malatya Haber

Açılışa Malatya Milletvekili İhsan Koca, Belediye başkan yardımcısı Ertan Mumcu, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli, Malatya Belediyesi Esenlik İmar İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi genel müdürü H.Uğur Polat ve müdür yarımcıları, Veysel Tay, Hulusi Poyraz, Mesut Bozkurt ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılışta 08 Temmuzda çekilişi yapılan ve büyük ikramiye ( Hyundai Getz ) kazanan talihli Yılmaz Kilis’e, Milletvekili İhsan Koca tarafından arabanın anahtar ve ruhsatı teslim edildi.
Milletvekili İhsan Koca ve Belediye başkan yardımcısı Ertan Mumcu; Esenlik şirketinin Malatya’nın ortak değeri olduğunu belirterek, sahiplendiğimiz süre içerisinde sürekli büyüyen, hizmet odaklı bir anlayış ile Malatya ve bölgede söz sahibi bir şirket olarak yoluna devam edecektir.
Açılışta konuşma yapan Polat: “Şirketimiz bünyesindeki Süpermarket İşletmeciliği ile ilimizde sigorta konumunda, Toplu Konut, Beton Santrali ve Karo Fabrikası, Soğuk Hava Deposu ve Üretim Tesisleri, Malatya Şehirlerarası Terminal İşletmeciliği (MAŞTİ), Sosyal Tesis İşletmeciliği, şehrin temizliği ve ilaçlaması, canlı hayvan pazarı gibi birçok alanlardaki çalışmalarıyla, Malatya ve bölgemizde, sektörünün devlerinden birisi oldu. 20 yılı hafızalarda güven ve hizmet olarak markalaştırdı.
Kısa orta ve uzun vadede plan ve projelerimizi ilimizde ve bölgemizde hizmete dönüştürmek için emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Bugün burada açılışını yaptığımız 14. şubemiz ve (Çöşnük, Yeni camii yanında) kısa sürede açılışını gerçekleştireceğimiz iki şubemiz için gerçekleştirdiğimiz yeniden yapılanma ile yeni personel almadan mevcut personeller ve kendi imkânlarımızı kullanarak hizmete açıyoruz açacağız.
Ortak değerimiz olan bu şirket yaptığı çalışmalarla geçmişte olduğu gibi bundan sonrada güven ve hizmetin adresi olarak, yüzlerce çalışanı, yüz binlerce tek yürek olmuş gönüldaşlarıyla ilimizin yüz akı olmaya devam edecektir.

Esenlik önümüzdeki günlerde hayata geçirmeyi düşündüğü projeleri ve ilimizin yanı sıra, bölgede yapacağı açılımlarıyla ilimizdeki hizmet kalitesini ve anlayışını Türkiye ve bölgeye taşımak için çalışıyoruz. Hizmet varsa biz talibiz diyor, esenlikler diliyorum” dedi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 819
Bu Ay : 14995
Toplam : 14995

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom