Emniyet Müdürü'nden, Çakıra Veda Ziyareti

Bursa il emniyet müdürlüğüne tayin olan Malatya Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a da veda ziyaretinde bulundu.

Emniyet Müdürü'nden, Çakıra Veda Ziyareti Malatya Asayiş

Belediye'de gerçekleşen ziyaret sırasında, Malatya'daki 5.5 yıllık görev süresi içerisinde Belediye'den çok fazla destek gördüklerini belirten İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, bu desteklerden dolayı Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a teşekkür etti.

Başarılı olmalarındaki sebeplerden birisinin de Belediye ile uyum içerisinde çalışmaları olduğunu kaydeden Kahya, "Türkiye'de Mobese'yi kuran ilk illerden biriyiz. Belediyemiz müsaade etmeseydi, bu altyapıyı kuramazdık. Belediyemiz bize yardım etti ve Mobese'yi kurduk. Malatya'nın güvenliğinin yanı sıra, dahili telefon konuşmalarımıza ve Pol-Net sistemimize bu altyapı sayesinde ücret ödemiyoruz. Bu konuda çok büyük katkınız var. Mobese altyapısı verdiğiniz katkılara sadece bir örnek. Bizlere her konuda yardımcı oldunuz. Size ve Belediyemize şükranlarımı arz ediyorum, teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızdaki başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'ya yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise "Belediyemizle uyumlu bir şekilde Malatya'da yaptığınız çalışmalardan son derece memnunuz. Özellikle devletin halkla kaynaşmasında ve suça meyilli insanların geliştirilen projelerle topluma kazandırılmasında büyük emekleriniz var. Türkiye'ye örnek olabilecek çok sayıda projeniz var. Bunlardan dolayı sizi tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Malatya'nın huzur şehri haline gelmesinden dolayı Emniyet Müdürü Kahya'nın şahsında tüm emniyet teşkilatını kutlayan Çakır, "Biz her aşamada bir uyum içerisinde çalıştık, dayanışma içerisinde çalıştık. Bugüne kadar yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Sizi özleyeceğiz. Burası sizin ikinci memleketiniz, zaman zaman görmek istiyoruz. Yeni görev yeriniz olan Bursa'da daha iyi hizmetlere imza atacağınızdan şüphemiz yok" şeklinde konuştu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 622
Bu Ay : 8681
Toplam : 8681

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom